9 Aralık 2018 Pazar

Özel Tasarım Cafe Konteyneri Projeleri

Yuvam Konteyner, Türkiye'de en büyük etkinliklerden bazılarına güvenilir ve şık mekanlar sağlamaktadır. Büyük bir spor olayı veya hafta sonu çiftçi pazarı olsun, gerekli herhangi bir etkinliği karşılamak için uzman personelimiz ve bilgi birikimimizle sizlere özel cafe konteynerleri imal etmkteyiz. Özel nakliye konteynerleri ile elde edebileceğiniz şeylerin olanakları sınırsızdır, daha fazla bilgi için personelimizle iletişime geçin.Kargo Konteyner Fuarında Uzmanız

Yuvam Konteyner olarak özelleştirilmiş özgün tasarımlara sahip Cafe ve Showroom yapılarında uzmanlığımızdan faydalanın. Etkinlik yönetimi stresli bir iş olabilir, bu yüzden deneyimli personelimizin özel yük konteyner tasarımları sizlerin ihtiyacını fazlasıyla karşılanacağından emin olabilirsiniz.

Avustralya'daki tüm depolarımız, uzman atölyelerle ve deneyimli esnaflarla donatılmıştır. Bu sayede, bulunduğunuz yere bakılmaksızın, özel nakliye konteynır olaylarınızı teslim edebileceğimizden emin olabilirsiniz. Projeniz ister büyük ister küçük olsun, sizin için bir çözüm sunacak beceri ve deneyime sahibiz.

Geçmişteki özel tasarım yük konteyner projelerimizden bazıları şunlardır:

  • Büyük olaylar merkezi
  • Mock bina eğitim tesisleri
  • Kapalı alan eğitim alanı
  • İtfaiye ve polis eğitim tesisleri
  • Güç istasyonları
  • Mağazalar
  • Cafeler ve yemek mekanları
  • Pazarlama showroomları
  • Sanat galerileri

Sipariş ve Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçiniz

Özel tasarım konteynerlerimiz hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçiniz. Müşteri danışma hattımız olan 0262 751 44 70 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz veya 0545 929 02 21 nolu Whatsapp hattımız ile online yazışarak sorabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için eposta gönderiniz: info@yuvamkonteyner.com.tr

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.