Sıfır 20ft Hard Top Yük Konteyner

20ft Hard Top sıfır yük konteynerler, standart Open Top üstü branda ile kapalı konteynerlerin daha güvenli bir versiyonudur. Muşamba yerine çıkarılabilir sert bir üst kapak kısımı bulunur. 20lik Hard Top konteynerlerin üst kısmı kilitleme çubuklarıyla sabitlenmiştir (yan kapakların kapama sistemine benzer). Hard Top konteynerlerde kitleme çubukları konteynerin her iki yanında birden fazla yere yerleştirilmişlerdir.

20ft Hard Top yük konteynerlerimiz normalde bir yük konteyneri içine sığmayan büyüklükteki eşyalar için veya konteynerin üstünden en iyi veya daha kolay bir şekilde yüklenen ürünler için kullanılır. 20lik Hard Top konteyner sert çelikten yapılmış ve ahşap (kontraplak playwood) bir zemin, çıkarılabilir çelik kapak ve galvanizli kilitleme ekipmanı ile donatılmıştır. Özellikle ağır ve özel yükler için uygulamaların depolanması ve nakliyesi üstten yüklenmelidir. Bu, eşyalarınızı konteynerinize nasıl yüklemek istediğiniz konusunda esneklik sağlar. Sert üst kaplar hava koşullarına, rüzgara ve suya dayanıklıdır ve hayvanları veya böcekleri uzak tutar. Güçlüdürler ve en uzun gönderilere ve en ağır yüklere dayanacaklardır. Sert üst kısımlar ağır çelikten imal edilmiştir ve bir vinç ile yüklenir. Zaten güvenli bir konteynere ekstra bir güvenlik katmanı sağlarlar.

20ft Hard Top Yük Konteyneri Satışı

New 20ft hard top yük konteyneri satın almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ayrıca satın almak yerine yük konteyneri kiralamayıda düşünebilirsiniz. Kiralama hakkında daha fazla bilgi almak için kiralık yük konteyner sayfamızı inceleyiniz. Eğer aradığınız ürün 2. el 20ft yük konteyner ise bir çok liman ile anlaşmamız sayesinde sizlere istediğiniz adette ikinci el yük konteynerlerin satışını yapmaktayız.

NEW YÜK KONTEYNERLERİNDE TEK SEFERLİK KULLANIM TESTİ

Tüm sıfır yük konteynerleri ISO standartlarında üretildikten sonra 1 defa yük taşıma testine tabi tutulur. Üretilen sıfır yük konteynerleri üreticinin deposunda sevk edilecek ülkeye gidiş için sıraya girer ve içerisine yüklenecek ürünü bekler. Bu yük konteynerinin nakliye masrafını düşürmek için yapılan bir zorunluluktur. Eğer tek seferlik (NEW) taşıma testi yapılmadan ürün almak istiyorsanız, ürün fiyatına ilave nakliye fiyatıda eklenmektedir.

Genel Özellikler:
 • Tek seferlik kullanım testi yapılmıştır.
 • Zemini kontraplak (playwood) kaplamadır.
 • Duvarları korten çelikten üretilmiştir.
 • Üstü açılabilir kapaklıdır.
 • Üst orjinal metal kapağı mevcuttur.
 • Çift kapılıdır.
 • ISO Standardındadır.
Genel Kullanım Alanları:
 • Yurtiçi ve Yurtdışı yük taşıma
 • Yüksek ebatlı, konteynere sığmayan ürünleri taşıma
 • Kapıdan girmeyen, sadece yukarıdan vinç ile bırakılabilecek ürünleri taşıma
 • Genel depolama
 • Mobilya depolama
 • Evsel atık depolama
 • Modifiye yapılarak farklı ihtiyaçlarda değerlendirme

TEKNİK ÖZELLİKLER

Dış uzunluğu:    20 fit (6.056 m)
Genişlik Dış:    8 fit (2.438 m)
Yükseklik Dış:    8,5 ft (2,592 m)

İç boyutlarKapıAğırlıklarBirim

[m³]
Uzunluk

[mm]
Genişlik

[mm]
Yükseklik (orta) 

[mm]
Yükseklik (yan) 

[mm]
Maks.genişlik

[mm]
Maks. brüt ağırlık 

[kilogram]
Dara ağırlığı

[kg]
Maks.taşıma kapasitesi 

[kg]
588623422388231323363048027002778032.8Yuvam Konteyner sıfır yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 20ft hard top yük konteynerlerini genel depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer sıfır 20ft hard top yük konteyneri sizin için bir çözüm değilse 2.el 20ft hard top yük konteyner ürünümüzüde inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 20ft, 40ft, 45ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz. 

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.