Sıfır 40ft Open Top Yük Konteyner

Sıfır 40ft Open Top konteyner, çelikten yapılmış ve ahşap bir zemin, galvanizli kilitleme ekipmanı, çıkarılabilir başlık ve bir branda ile donatılmıştır. Avantajı, üstü açık konteynerin üst taraftan bir vinç ile yüklenebilmesidir. Özel ve ağır kargo ile özel boyutlu ürünlerin depolanması ve nakliyesi için tercih edilmektedir. Üstü Açık yük konteynerleri 20ft ve 40ft uzunluklarda mevcuttur ve genellikle üst kısımdaki açıklığı kaplayan çıkarılabilir muşambalarla donatılmıştır. Bu konteynerler, üstten vinç ile vinçle yüklenmesi gereken veya standart bir konteynere sığmayacak kadar uzun nesneler tutacak şekilde tasarlanmıştır. Büyük boyutlu, yukarıdan vinç ile yüklenebilecek ürünler veya dökme malzeme (kum, buğday, prinç, çelik tozu vs.) depolama için mükemmeldirler.

Garip şekilli makinelerinize ve ürünlerinize standart bir nakliye konteynerine sığamaz mı? Yuvam Konteyner sizler için satışa sunduğu Yeni 40 Ft Üstü Açık yük konteynerini inceleyin, esasen çelik çatısız yük konteyneridir. Bu tip nakliye konteynerleri, tek biçimli makinelerin, malların depolanması veya taşınması veya vinç veya daha büyük bir forkliftle yüklenmesi gereken belirli parçaların / malzemelerin yüklenmesi için özellikle yararlıdır. Çelik bir tavan yerine, bir branda örtüsü nakliye konteynerinin üzerine yerleştirilir ve kabın genişliği boyunca uzanan ve tamamı çıkarılabilir olmasını sağlayan çıkarılabilir çelik çatı yaylarıyla desteklenir. Buna ek olarak, yeni 40lık üstü açık yük konteynerlerimiz korten çelikten imal edilmiştir, bu da zorlu hava koşullarında ve uzun nakliye yolculuklarında oldukça dayanıklı olmasını sağlar.

40ft Yeni Open Top Yük Konteyneri Satışı

New 40ft open top yük konteyneri satın almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ayrıca satın almak yerine yük konteyneri kiralamayıda düşünebilirsiniz. Kiralama hakkında daha fazla bilgi almak için kiralık yük konteyner sayfamızı inceleyiniz. Eğer aradığınız ürün 2. el 40ft open top yük konteyner ise bir çok liman ile anlaşmamız sayesinde sizlere istediğiniz adette ikinci el yük konteynerlerin satışını yapmaktayız.

NEW YÜK KONTEYNERLERİNDE TEK SEFERLİK KULLANIM TESTİ

Tüm sıfır yük konteynerleri ISO standartlarında üretildikten sonra 1 defa yük taşıma testine tabi tutulur. Üretilen sıfır yük konteynerleri üreticinin deposunda sevk edilecek ülkeye gidiş için sıraya girer ve içerisine yüklenecek ürünü bekler. Bu yük konteynerinin nakliye masrafını düşürmek için yapılan bir zorunluluktur. Eğer tek seferlik (NEW) taşıma testi yapılmadan ürün almak istiyorsanız, ürün fiyatına ilave nakliye fiyatıda eklenmektedir.

Genel Özellikleri
  • Üstü branda ile kapalıdır ve brandası açılarak üstten yükleme yapılabilir.
  • Sınırsız yükleme imkanı sağlar.
  • Korten çelikten imal edilmiştir.
  • ISO, TIR, UIC, CSC ve ABS onaylı imalat.
  • Karayolu, demiryolu ve deniz yolu ile taşınabilme.
  • Düşük dara ağırlığı, maksimum yük taşıma imkanı.

Kullanım Alanları
  • Vinç ile yukarıdan bırakılarak yüklenecek türde ürünlerde.
  • Buğday, pirinç, çelik tozu vs. gibi yukarıdan boşaltılacak ürünlerde.
  • Biçimsiz yada büyük ölçelikli makina, ürün gibi malzemelerin taşınmasında.
  • Genel amaçlı yük taşımada.

Teknik Özellikleri
İç Ölçüleruzunlukcm1203,2

Genişlikcm235,2

Yükseklikcm234,8
Kapı açmaGenişlikcm234,0

Yükseklikcm228,0
AğırlıkMaks. brütkg32.500

Darakg3.850

Azami yükkg28.650
KapasiteKübajm3N / A

Yuvam Konteyner sıfır yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 40ft open top yük konteynerlerini genel depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer sıfır 40ft open top yük konteyneri sizin için bir çözüm değilse 2.el 40ft open top yük konteyner ürünümüzüde inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 40ft Open Side, 40ft Hard Top, 45ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz.  

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.