2. El 45ft High Cube Yük Konteyner

2. el 45ft High Cube yük konteyner ile piyasadaki en büyük yük taşıma konteynerine sahip olun. Stoktan teslim, Türkiye'nin her yerine satışımız mevcuttur. 40ft yük konteyneri 12 metre uzunluğu sahiptir, 45ft yük konteynerleri ise 13,71 metre uzunluğu sahiptir. Taşımacılıkta en yaygın kullanılan 3 konteyner ebatı arasında olması sizlere tır, gemi ve tren taşımacılığında kolaylık sağlamaktadır. Yük Konteynerinin tamamı, tamamen kapalı, sert duvarlara, tavana ve zemine sahip yüksek (High Cube) modeldir. 45ft yük konteynerleri üreticiler, müteahhitler, antrepolar ve envanter veya malzemeler için ekstra depolama alanı gerektiren herhangi bir ihtiyacınız da kullanım için çok idealdir. 291 cm yüksekliğinden dolayı, yüksek küp konteynerler size ürün depolamakta oldukça fazla alan sağlar.

2. El 45ft High Cube Standart Yük Konteyner Satışı

Orijinal kapısı kapatmak için kauçuk kapı contaları avantajına sahiptir. 2. el yük konteynerlerimiz 10-20 yıl arası aktif nakliye  taşımacılığında kullanılmış durumdadırlar. Dış tasarımında bazı farklılıklar gösterir. Bunlar renk farklılıkları, üzerindeki yazı ve logolar gibi farklılıklardan bazılarıdır. Tüm yük konteyner ürünlerimiz minimum kusurlu ürünlerdir, yani rüzgar ve su sızdırmazlığı ve depolama kullanımı için idealdir. Kamyon, vinç, tır, demiryolu, gemi gibi bir çok unsur ile taşınmaya müsaittir.

Sıfır konteynerler kullanılmışlara göre çok değerlidir. Bu sebeple 45ft High Cube 2. el yük konteynerleri fiyat bakımından sizler için oldukça avantajlı olacaktır. 2. el 45ft yük konteyneri satın almak veya yük konteyneri kiralamak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Kullanım Alanları:
 • Genel depolama (tüm tipte ürünleri depolama ve taşıma)
 • Mobilya depolama
 • Demiryolu
 • Tır ile taşıma
 • Uluslararası Nakliyat
 • Modifiye yapılarak ofis, depo vs. olarak kullanma.
GENEL ÖZELLİKLERİ:
 • 2. eldir ve temiz durumdadırlar
 • ISO Standardındadır.
 • Tek tarafında ikili kapısı mevcuttur.
 • Kapıları düzgün çalışır durumdadırlar.
 • Şasesinde yırtığı yoktur.
 • İç zemini sağlam durumdadır.
 • Zemin kaplaması ahşap kontraplak kaplamadır (playwood).
 • 33 Ton yük taşıma kapasitesine sahiptir.
 • Üzerinde lokal yenileme boya tonları bulunabilir. Eğer isterseniz sizler için tamamını ücrete tabi olarak tek renge boyayabiliriz.
Dış boyutlar (m)
Uzunluk:13,716
Genişlik:2,438
Yükseklik:2.896
İç boyutlar (m)
Uzunluk:13,556
Genişlik:2,352
Yükseklik:2.698
Ağırlık (kg)
Brüt ağırlık:32500
Yükleniyor:27,800
Dara:4700
Kapı açılması (m)
Yükseklik:2,585
Genişlik:2,340
Hacim (m3)
Hacim:86.0


Yuvam Konteyner 2.el yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 45 ft yük konteynerlerini genel depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer 45ft HC ebatı sizin için bir çözüm değilse 2.el 40ft High Cube isimli aynı genişlikte ama biraz daha kısa ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 10ft, 20ft, 40ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz.

Yük Konteyner Boya Yenileme Hizmeti

Yük konteynerler dünyanın her yerine sürekli seyehat halinde olan ürün taşıma kaplarıdır. Bu kaplar çelikten imal edilmektedir. Dünyayı dolaşırken sürekli darbe almalarının yanı sıra hava ve su erezyonuna da maruz kalmaktadırlar. Bu deformasyonlar yük konteynerlerinde en çok boya dökülmesine sebep olmaktadır. Boyası dökülen konteynerler ise kolayca paslanmakta ve yük konteynerinizin ömrü hızla yok olmaktadır. Bu sebeple sürekli konteynerinizin boyasını yenileterek kullanım ömrünü oldukça artırabilirsiniz.


Yuvam Konteyner olarak fabrikamızda veya adresinizde sizlere profesyonel yük konteyner boya yenileme hizmeti vermekteyiz. İç ve dış duvarlar belirleyeceğiniz RAL renk kodunda kaliteli boya ve uzman boyama ekibi ile yenilenmektedir. Aynı zamanda konteyner duvarlarınızda yada tavan ile zemininizde var olan hasarlarıda onarmaktayız. Zemin döşemelerindeki kontraplak ahşap kaplamanızı çürümeye karşı bakıma almakta ve güçlü ahşap boyası ile bu noktalarında boya yenilemesini yapmaktayız. Bir diğer hizmetimizde ortalama kullanım ömürleri 2 yıl olan kapı contalarının yenilenmesini de talebiniz üzerine boyama işlemi ile birlikte yapmaktayız.

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.