Sıfır 40ft Reefer (Soğutuculu) Yük Konteyner

Sıfır 40ft reefer soğutuculu yük konteynerler soğutma ve dondurma için kullanılabilir. 40lık reefer konteyner alüminyum bir T-bar zemine, iç kısmına paslanmaz astara ve kap kapılarına sahiptir. Soğutuculu konteynerinizi sizde satabilir veya kiralayabiliriz. Bir reefer konteyner kiralamak ister misiniz? Yuvam Konteyner'de hem kısa hem de uzun süreli kiralama süresi mümkündür. Soğutuculu  konteynerlerimiz catering için geçici soğutma veya perakende satışlardaki yoğun tatil sezonunda ekstra soğutma olarak kullanılır.

Mallarınızı belirli bir sıcaklıkta saklamanız mı gerekiyor? Yuvam Konteyner Yeni 40ft Soğutmalı yük konteynerini, Türkiye'nin her yerinden satın alabilirsiniz. Resif olarak da bilinen bu ürünler, et içeriğinin, sebzelerin, meyvelerin, süt ürünlerinin vs. olduğu, konteyner içeriğinin güvenli ve hijyenik bir şekilde depolanması için yüksek ve düşük sıcaklıkları muhafaza etmek üzere tasarlanmıştır. 40lık soğutmalı (reefer) yük konteynerlerimizin çoğu, büyük marketler, ancak küçük işletmelerin yanı sıra, her durumda ne kadar kullanışlı ve pratik olduklarından dolayı. Yuvam Konteyner, yeni imal edilmiş soğutmalı yük konteyneri, -20 ila +20 derece Santigrat çalışma sıcaklığına sahip olacak şekilde tasarlanmış hassas sıcaklık kontrolü sağlar. Ayrıca, hava koşullarına dayanıklı, ve su geçirmez özellikleridir.

40ft Yeni Reefer (Soğutuculu) Yük Konteyneri Satışı

New 40ft reefer soğutuculu yük konteyneri satın almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ayrıca satın almak yerine yük konteyneri kiralamayıda düşünebilirsiniz. Kiralama hakkında daha fazla bilgi almak için kiralık yük konteyner sayfamızı inceleyiniz. Eğer aradığınız ürün 2. el 40ft reefer yük konteyner ise bir çok liman ile anlaşmamız sayesinde sizlere istediğiniz adette ikinci el yük konteynerlerin satışını yapmaktayız.

NEW YÜK KONTEYNERLERİNDE TEK SEFERLİK KULLANIM TESTİ

Tüm sıfır yük konteynerleri ISO standartlarında üretildikten sonra 1 defa yük taşıma testine tabi tutulur. Üretilen sıfır yük konteynerleri üreticinin deposunda sevk edilecek ülkeye gidiş için sıraya girer ve içerisine yüklenecek ürünü bekler. Bu yük konteynerinin nakliye masrafını düşürmek için yapılan bir zorunluluktur. Eğer tek seferlik (NEW) taşıma testi yapılmadan ürün almak istiyorsanız, ürün fiyatına ilave nakliye fiyatıda eklenmektedir.

Genel Özellikleri
  • Gıda endüstrisi için mükemmel depolama
  • 3 Faz Gücü - Tek Fazlı Üniteleri de vardır
  • -20 ila +20 derece santigrat çalışma sıcaklığına sahip
  • İç duvarlar paslanmaz ile kaplı
  • Korozyona dayanıklı susturucu sınıfı paslanmaz çelik dış

Kullanım Alanları
  • Et, deniz irünleri, süt ürünleri, sebzeler, meyvelerin depolanması ve taşınması
  • Özel kimyasalların depolanması ve taşınması.
  • İlaç depolanması ve taşınması.

Teknik Özellikleri
Dış Ölçüler:
Uzunluk:    12192 mm
Genişlik:    2438 mm
Yükseklik:     2591 mm
          
İç Ölçüler:
Uzunluk:    11185 mm
Genişlik:     2286 mm
Yükseklik:     2246 mm
          
Ağırlık:
Dara:    4800 KG
Maks. faydalı yük:    26760 KG
Maks. Brüt ağırlık:    31560 KG

Hacim:    67,45 m3

Yuvam Konteyner sıfır yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 40ft reefer yük konteynerlerini genel depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer sıfır 40ft soğutuculu yük konteyneri sizin için bir çözüm değilse 2.el 40ft reefer yük konteyner ürünümüzüde inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 40ft Open Side, 40ft Hard Top, 45ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz.

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.