2. El 20ft Open Top Yük Konteyner

Yuvam Konteyner olarak her zaman stoklarımızda mevcut olan 2. el 20ft open top yük konteynerlerini mümkün olan en iyi fiyatlarla satıyoruz. 20 ft open top yük konteynerleri daha yaygın olarak makine taşımada, kapalı konteyner içerisine sığmayan ürünlerin taşınmasında ve kapı yerine yukarıdan vinç ile yüklenmesi gereken ürünlerde kullanılan konteyner olarak bilinir. Open top konteynerler kutu biçimindedir, üst bölümünü bir branda ile kapatılarak kullanılmaktadır. 20ft open top yükseklik 259 cm, standart genişlik 243 cm ve standart uzunluk 605 cmdir. 20ft open top, mükemmel bir güvenli depolama çözümüdür ve bulunduğunuz yere ve gereksinimlerinize bağlı olarak bir Kamyon veya Vinçli Kamyon kullanılarak kolayca taşınabilir. Nakliye ücreti tahmini veya teklifi için firmamızdan fiyat talebinde bulunabilirsiniz yada siz kendi nakliyecinizi temin edebilirsiniz.

Orijinal kapısı kapatmak için kauçuk kapı contaları avantajına sahiptir. 2. el yük konteynerlerimiz 10-20 yıl arası aktif nakliye  taşımacılığında kullanılmış durumdadırlar. Dış tasarımında bazı farklılıklar gösterir. Bunlar renk farklılıkları, üzerindeki yazı ve logolar gibi farklılıklardan bazılarıdır. Tüm yük konteyner ürünlerimiz minimum kusurlu ürünlerdir, yani rüzgar ve su sızdırmazlığı ve depolama kullanımı için idealdir. Kamyon, vinç, tır, demiryolu, gemi gibi bir çok unsur ile taşınmaya müsaittir.

Sıfır konteynerler kullanılmışlara göre çok değerlidir. Bu sebeple 20ft open top 2. el yük konteynerleri fiyat bakımından sizler için oldukça avantajlı olacaktır. 2. el 20 ft yük konteyneri satın almak veya yük konteyneri kiralamak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

20ft Open Top yük konteyner dış ölçüleri:
Genişlik: 243cm
Uzulunluk: 605cm
Yükseklik: 259cm

ÖZELLİKLERİ:
  • 2. eldir ve temiz durumdadırlar
  • ISO Standardındadır.
  • Çiftli kapılıdır.
  • Kapıları düzgün çalışır durumdadırlar.
  • Şasesinde yırtığı yoktur.
  • İç zemini sağlam durumdadır.
  • 30 Ton yük taşıma kapasitesine sahiptir.
  • Üst brandası sağlam durumdadır.
  •  


Yuvam Konteyner 2.el yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 20 ft yük konteynerlerini depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fiyat açısından uygun olmasının yanı sıra 14.4 m2 gibi alan sunması sayesinde bir çok ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayabilecektir. 20ft open top yük konteynerleri yaklaşık 259 cm yüksekliğindedir, üstü açıktır ve branda ile kapatılmaktadır. Eğer branda sizin için bir çözüm değilse 20ft Hard Top isimli metal kapaklı modelimizi inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 10ft, 40ft, 45ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz. 

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.