Sıfır 40ft DC Standart Yük Konteyner

Sıfır 40ft standart yük konteyneri çelikten imal edilmiş ve kontraplak ahşap (playwood) zeminli, galvanizli kilitleme ekipmanlı en çok tercih edilen yük taşıma aracıdır. En zorlu taşıma ve depolama zorluklarını ele alan, çok yönlü bir konteyner arayanlar için bu ideal bir çözümdür. Büyük bir 67.6 m2 alana sahip olan bu yük konteyner modeli, uluslararası denizcilik ticaretinin en önemli iş güçlerinden biridir. 40lık genel amaçlı yük konteynerleri, kişisel işleriniz veya ticari eşyalarınız için toplam 67 metreküp kaliteli, güvenli, kuru, kilitlenebilir, taşınabilir depolardır.

Genel amaçlı 40ft standart nakliye konteynerleri, günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır, çünkü dünyadaki en faydalı araçlardan bazılarıdır. Yük konteynerleri sadece okyanus veya karada yapılan malları taşımak için kullanılıyordu. Nakliye konteynerleri, tüccarların ve satıcıların, kargo güvertesine veya traktör römorklarının arkasına maruz kaldıklarında, sevkiyatlarını güvenli ve güvenli tutmalarına yardımcı oldu. Bu nedenle, son derece güçlü, dayanıklı ve güvenli olmaları gerekiyordu. Günümüzde, genel amaçlı konteynerlerin dayanıklılığı ve gücü, kişisel, profesyonel ve ticari kullanım için onları ideal kılmaktadır. Çeşitli ebat ve ebatlardaki her çeşit ürünü tutmak için yüksek seviyede kolaylık ve yüksek miktarda alan sunar. Genel amaçlı nakliye konteynerleri, mükemmel yatırımlar yapar çünkü uzun süre dayanır. En sert korten çeliklerden üretilmiştir. Birçok kişi ve işletme genel amaçlı yük konteynerlerini tekrar tekrar, çeşitli şekillerde tekrar kullanıyor.

Denizde 4 Saat Su Almama Özelliği
Konteyner kapılarında kullanılan yüksek kalite ve özellikle kapı contaları sayesinde denize içi dolu halde düşmesi durumunda 4 saat su almama ve sızdırmama özelliğine sahiptir. Bu, konteynerin içindeki malların kuru kalmasını sağlar. Özel kapı contaları yıllarca kullanılmaya müsattir fakat 4 saat su almama özelliğini 2 yıldan sonra kaybetmeye başlar. Bu sebeple 2 yada 3 yılda bir kapı contalarını değiştirmeniz sizler açısından iyi olacaktır. Kapı contalarının temini ve değişimi hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

40ft Yük Konteyneri Satışı

New 40ft yük konteyneri satın almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ayrıca satın almak yerine yük konteyneri kiralamayıda düşünebilirsiniz. Kiralama hakkında daha fazla bilgi almak için kiralık yük konteyner sayfamızı inceleyiniz. Eğer aradığınız ürün 2. el 40ft yük konteyner ise bir çok liman ile anlaşmamız sayesinde sizlere istediğiniz adette ikinci el yük konteynerlerin satışını yapmaktayız.

NEW YÜK KONTEYNERLERİNDE TEK SEFERLİK KULLANIM TESTİ

Tüm sıfır yük konteynerleri ISO standartlarında üretildikten sonra 1 defa yük taşıma testine tabi tutulur. Üretilen sıfır yük konteynerleri üreticinin deposunda sevk edilecek ülkeye gidiş için sıraya girer ve içerisine yüklenecek ürünü bekler. Bu yük konteynerinin nakliye masrafını düşürmek için yapılan bir zorunluluktur. Eğer tek seferlik (NEW) taşıma testi yapılmadan ürün almak istiyorsanız, ürün fiyatına ilave nakliye fiyatıda eklenmektedir.
Genel Özellikleri
  • Korten çelikten Üretilmiştir.
  • Denize düşmesi durumunda 4 saate yakın su almama özelliğine sahiptir.
  • 20 yıl ve üzeri kullanım ömrü sunar.
  • 79 m3 iç hacım sunar.

Kullanım Alanları
  • Genel amaçlı yük taşıma.
  • Taşınabilir atölyeler.
  • Ofis, ev gibi yaşam alanları olarak modifiye yapılmasına imkan sağlar.
  • Yük taşıma dışında ev yada işinizde depo olarak kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikleri
İç Ölçüleruzunlukcm1219,2

Genişlikcm243,8

Yükseklikcm259,1
Kapı açmaGenişlikcm234,5

Yükseklikcm238,5
AğırlıkMax brütkg30.480

Darakg3.705

Azami yükkg26.775
KapasiteKübajm367,6

Yuvam Konteyner sıfır yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 40ft standart yük konteynerlerini genel depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer sıfır 40ft standart yük konteyneri sizin için bir çözüm değilse 2.el 40ft standart yük konteyner ürünümüzüde inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 20ft, 40ft High Cube, 45ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz. 

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.