Sıfır 20ft Reefer (Soğutuculu) Yük Konteyner

Sıfır 20ft Reefer soğutuculu yük konteyner soğutma ve dondurma için kullanılabilir. 20lik soğutuculu konteynerler alüminyum bir T-bar zemine, iç kısmında paslanmaz kaplamaya sahiptir. Reefer konteynerlerimiz, bozulmaya müsait ürünlerin nakliyesin, catering için geçici soğutma veya perakende satışlardaki yoğun sezonunda ekstra soğutma alanı olarak kullanılır.

Genel amaçlı soğutulma konteynerler birçok farklı endüstride ve birçok durumda yaygın olarak kullanılmaktadır. Yiyecek mağazaları, marketler ve restoranlar, yoğun ve normal  sezonlarda soğutuculu reefer yük konteynerlerine ihtiyaç duyabilir. Fazladan depolamaya ihtiyaç duydukları için, fazladan ürün bulundurmaları gerektiğinden, satışlarda artış beklediklerinden, genel amaçlı soğutmalı reefer konteynerler kullanabilirler. 20lik genel amaçlı bir reefer yük konteyneri kullanmak, bir işletmenin işini büyütmesi veya kalıcı soğuk hava deposu inşa etmesi gerektiğinden tasarruf etmesine yardımcı olabilir. En yoğun sezon sona erdiğinde ve işleriniz normale döndüğünde, sadece reefer konteynerinizi kapatabilir ve enerji maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz. Ek olarak, büyük mağazalar veya zincirler, soğuk depolanmış ürünleri diğer yerlere güvenle göndermek için soğutuculu reefer yük konteyner kullanacaktır.

İSTEĞE BAĞLI DİĞER ÖZELLİKLER

- Aydınlatma
- Sıcaklık alarmı
- Düz zemin
- Gömülü Alarm
- Soğuk perde
- Veri kayıt cihazı
- Ekstra personel kapısı
- Yükleme rampası
- Şirket renklerinde ve logosunda sprey boya

20ft Reefer Yük Konteyneri Satışı

New 20ft reefer yük konteyneri satın almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ayrıca satın almak yerine yük konteyneri kiralamayıda düşünebilirsiniz. Kiralama hakkında daha fazla bilgi almak için kiralık yük konteyner sayfamızı inceleyiniz. Eğer aradığınız ürün 2. el 20ft yük konteyner ise bir çok liman ile anlaşmamız sayesinde sizlere istediğiniz adette ikinci el yük konteynerlerin satışını yapmaktayız.

NEW YÜK KONTEYNERLERİNDE TEK SEFERLİK KULLANIM TESTİ

Tüm sıfır yük konteynerleri ISO standartlarında üretildikten sonra 1 defa yük taşıma testine tabi tutulur. Üretilen sıfır yük konteynerleri üreticinin deposunda sevk edilecek ülkeye gidiş için sıraya girer ve içerisine yüklenecek ürünü bekler. Bu yük konteynerinin nakliye masrafını düşürmek için yapılan bir zorunluluktur. Eğer tek seferlik (NEW) taşıma testi yapılmadan ürün almak istiyorsanız, ürün fiyatına ilave nakliye fiyatıda eklenmektedir.

Genel Kullanım Alanları:
  • Yurtiçi ve Yurtdışı yük taşıma
  • Gıda depolama
  • İlaç depolama
  • Atık depolama
  • Modifiye yapılarak farklı ihtiyaçlarda değerlendirme
TEKNİK ÖZELLİKLER


Dış boyutlarİç boyutlarkapı aralığıMakine özellikleri
uzunluk6058 mmuzunluk5451 mmGenişlik2286 mmMakine tipiÇeşitli
Genişlik2438 mmGenişlik2298 mmYükseklik2260 mmBirim durumuPTI OK / Fişe hazır
Yükseklik2591 mmYükseklik2291 mmSıcaklık. menzil- 25c / + 25c
Zemin yüzey12,1 m²Güç380V, 32 amp, 50 / 60Hz
Kapasite28,3 m³

Yuvam Konteyner sıfır yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 20ft reefer yük konteynerlerini genel depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer sıfır 20ft soğutuculu yük konteyneri sizin için bir çözüm değilse 2.el 20ft reefer yük konteyner ürünümüzüde inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 20ft, 40ft, 45ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz. 

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.