2. El 20ft Hard Top Yük Konteyner

2.el 20ft Hard Top yük konteynerlerin hem sabit hem de üstü açık olarak kullanmanızı sağlayan çelik kapağı sayesinde iki farklı biçimde yük taşıyabilirsiniz. Bu avantajı sayesinde eğer sürekli farklı tipte ürünler sevk eden bir firma iseniz tek konteyner ile bir çok yük taşıma işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Hard top konteynerler çıkarılabilir sert üst tavandan oluşur, istediğiniz zaman bir vinç yardımı ile üst kapağınızı açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca Hard Top konteynerleri Open Top gibi brandalı olarakta kullanabilme imkanınız mevcuttur. Ayrıca Open Top konteynerlerimiz ile ilgileniyorsanız 2.el 20ft Open Top sayfamızıda inceleyebilirsiniz.

Hard Top konteynerlerin komple açılan üst kapağı, kapatılırken yanlarındaki çelik çubuk kilit koları ile sabitlenmektedir. Açılan üst kapağı sayesinde ön kapıdan girmeyen yada girerken çok zahmet veren ürünleriniz üstünden vinç yardımı ile kolaylıkla yüklenebilinmektedir. Aynı zamanda pirinç, bulgur, buğday vs. gibi bakliyat yada benzeri gıda yada farklı türde ürünlerinizi sadece üst kapağını açarak yüklemesini yapabilirsiniz. Şaseleri korten çelik çerçeve, yanlar, kapılar ve alt yapı ile üretilmektedir. Tüm birimler CSC emniyetli bir plaka ile gelir, havalandırma ve bağlama halkalarına uygundur. Kilitleme dişlisi yüksekliği standart ölçülere göre üretilmiştir. Tüm 20ft hard top yük konteynerleri yüksek güvenlikli kilitleme kolları ve kontrplak zemin ile birlikte gelir. Çok çeşitli kargoları taşımak için uygundurlar ve üst üste 7 adete kadar istiflenebilirler.

Orijinal kapısı kapatmak için kauçuk kapı contaları avantajına sahiptir. 2. el yük konteynerlerimiz 10-20 yıl arası aktif nakliye  taşımacılığında kullanılmış durumdadırlar. Dış tasarımında bazı farklılıklar gösterir. Bunlar renk farklılıkları, üzerindeki yazı ve logolar gibi farklılıklardan bazılarıdır. Tüm yük konteyner ürünlerimiz minimum kusurlu ürünlerdir, yani rüzgar ve su sızdırmazlığı ve depolama kullanımı için idealdir. Kamyon, vinç, tır, demiryolu, gemi gibi bir çok unsur ile taşınmaya müsaittir.

Sıfır konteynerler kullanılmışlara göre çok değerlidir. Bu sebeple 20ft hard top 2. el yük konteynerleri fiyat bakımından sizler için oldukça avantajlı olacaktır. 2. el 20 ft yük konteyneri satın almak veya yük konteyneri kiralamak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Teknik Özellikler:

Dış Boyutlar (m)

Uzunluk: 6.058 m
Genişlik: 2.438 m
Yükseklik: 2.591 m

İç Boyutlar (m)
Uzunluk: 5.898 m
Genişlik: 2.322 m
Yükseklik: 2.373 m

Ağırlık (kg)
Brüt ağırlık: 30,480 kg
Yükleme: 27,590 kg
Dara: 2.890

Forklift Cepleri (m)
Genişlik: 0.360 m
Yükseklik: 0.115 m

Kapı Açılması (m)
Yükseklik: 2.338 m
Genişlik: 2.262 m

Hacim (m3)
Hacim: 32.60

GENEL ÖZELLİKLERİ:

  • 2. eldir ve temiz durumdadırlar
  • ISO Standardındadır.
  • Tek tarafında ikili kapısı mevcuttur.
  • Kapıları düzgün çalışır durumdadırlar.
  • Şasesinde yırtığı yoktur.
  • İç zemini sağlam durumdadır.
  • 30 Ton yük taşıma kapasitesine sahiptir.
  • Üst kapağı metaldendir ve sağlam durumdadır. Düzgün açılıp, kapanır ve kitlenir.


Yuvam Konteyner 2.el yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 20 ft hard top yük konteynerlerini depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer branda sizin için bir çözüm değilse 20ft Open Top isimli metal kapaklı modelimizi inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 10ft, 40ft, 45ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz.  

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.