Sıfır 20ft High Cube Yük Konteyner

Sıfır 20ft High Cube yük konteynerleri, ürünlerinizi sevk etmenin ve saklamanın en işlevsel yoludur. Konutlarda ve ticari kullanım için ideal olan High Cube yük konteynerleri, Türkiye genelinde çeşitli kullanımlar için kullanılmaktadır. 20ft high cube yük konteynerleri başlangıçta yalnızca endüstriyel nakliye endüstrisinde kullanılmış ve karadan veya denizden nakliyeyi güvenli ve rahat hale getirmenin bir yolu olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle, mevcut en güçlü yük taşıma ürünlerinden bazılarıdır ve bu da yaygın olarak kullanılan bir araç olmalarına yardımcı olmuştur. Genel amaçlı nakliye konteynerleri çok yönlü ve yüksek küp sevk konteynerleri daha çok yönlü ve kullanışlıdır, çünkü size daha fazla alan sağlarlar. Yüksek tip yük konteynerleri, ekstra yüksekliğe sahip genel amaçlı konteynerlerdir. Bunlar genellikle, ekstra ayağın oluşturduğu standart genel amaçlı konteynerlerden ve eşyaların depolanması için ekstra 172 metreküpten oluşan taşıma aracıdır.

Eşya taşımakta da tercih edebileceğiniz, kişisel ve profesyonel eşyaları taşımanın veya saklamanın en güvenli yollarından biridir. Aletlerinizi ve spor ekipmanınızı evinizde tutmak için ekstra alana ihtiyacınız varsa veya malzemeleri müşterilerinize göndermenin ekonomik bir yolunu arıyorsanız, high cube yük konteyneri kullanabilirsiniz. 20ft High Cube, büyük mobilya parçaları, sanat eserleri, makineler, aletler veya materyaller gibi depolamak veya nakletmek için çok yüksek eşyalara sahip olduğunuzda mükemmeldir. 20ft High Cube yük konteynerleri mümkün olan en kalın çelikten imal edilmiştir, birinci sınıf ahşap (playwood) zeminlere ve büyük eşyaların yerleştirilmesi ve yükün kolay hale getirilmesi için ideal olan standart geniş çift kapılıdır. 20ft High Cube yük konteynerlerimiz hava koşullarına dayanıklı, su geçirmez, neme dayanıklı ve haşaratı, hırsızları, çürüme ve bozulmayı kolayca önleyebilir. Hepsi mükemmel bir şekilde korunur ve ne kadar sevk edildikleri veya ne kadar süre depolandıklarına bakılmaksızın ürünlerinizi güvende tutar.

Denizde 4 Saat Su Almama Özelliği
Konteyner kapılarında kullanılan yüksek kalite ve özellikle kapı contaları sayesinde denize içi dolu halde düşmesi durumunda 4 saat su almama ve sızdırmama özelliğine sahiptir. Bu, konteynerin içindeki malların kuru kalmasını sağlar. Özel kapı contaları yıllarca kullanılmaya müsattir fakat 4 saat su almama özelliğini 2 yıldan sonra kaybetmeye başlar. Bu sebeple 2 yada 3 yılda bir kapı contalarını değiştirmeniz sizler açısından iyi olacaktır. Kapı contalarının temini ve değişimi hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

20ft Yük Konteyneri Satışı

New 20ft yük konteyneri satın almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ayrıca satın almak yerine yük konteyneri kiralamayıda düşünebilirsiniz. Kiralama hakkında daha fazla bilgi almak için kiralık yük konteyner sayfamızı inceleyiniz. Eğer aradığınız ürün 2. el 20ft yük konteyner ise bir çok liman ile anlaşmamız sayesinde sizlere istediğiniz adette ikinci el yük konteynerlerin satışını yapmaktayız.

NEW YÜK KONTEYNERLERİNDE TEK SEFERLİK KULLANIM TESTİ

Tüm sıfır yük konteynerleri ISO standartlarında üretildikten sonra 1 defa yük taşıma testine tabi tutulur. Üretilen sıfır yük konteynerleri üreticinin deposunda sevk edilecek ülkeye gidiş için sıraya girer ve içerisine yüklenecek ürünü bekler. Bu yük konteynerinin nakliye masrafını düşürmek için yapılan bir zorunluluktur. Eğer tek seferlik (NEW) taşıma testi yapılmadan ürün almak istiyorsanız, ürün fiyatına ilave nakliye fiyatıda eklenmektedir.

Genel Özellikler:
 • Tek seferlik kullanım testi yapılmıştır.
 • Zemini kontraplak (playwood) kaplamadır.
 • Duvarları korten çelikten üretilmiştir.
 • Çift kapılıdır.
 • ISO Standardındadır.
Genel Kullanım Alanları:
 • Yurtiçi ve Yurtdışı yük taşıma
 • Önemli yük
 • Genel depolama
 • Mobilya depolama
 • Atık depolama
 • Kimyasal atık depolama
 • Motosiklet garajı
 • Otomobil garajı
 • Güvenlik Kabini
 • WC, Duş kabini
 • Modifiye yapılarak farklı ihtiyaçlarda değerlendirme

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 • Dahili Hacim: 32.85m 3 
 • Dara Ağırlığı:  2.130 kg (yaklaşık)
 • Brüt Ağırlık (en fazla):  30.500 kg
 • Dış uzunluk: 6.10m (20ft)
 • Dış genişlik:  2.44m
 • Dış yükseklik: 2.91m
 • İç uzunluk: 5.90m
 • İç genişlik: 2.35m
 • İç yükseklik: 2.69m

Yük Konteyneri Modifiye
20ft yük konteyneri depolama ve yük taşıma amacıyla kullanımın yanında, güvenlik kabini, wc, duş kabini ve kimyasal atık depolama gibi farklı amaçlarlada kullanılmaktadır. Modifiye hakkında daha detaylı bilgi almak için yük konteyner modifiye sayfamızı inceleyiniz. Modifiyesi yapılan tüm yük konteynerleri, yalnızca sağlamlık ve dayanıklılığa sahip değil, aynı zamanda güvenlik de sağlayacak şekilde çelikten imal edilmiştir.

20ft YÜK KONTEYNER STANDART EBAT VE HIGH CUBE YÜKSEKLİK FARKIYuvam Konteyner sıfır yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 20ft yük konteynerlerini genel depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer sıfır 20ft yük konteyneri sizin için bir çözüm değilse 2.el 20ft yük konteyner ürünümüzüde inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 10ft, 40ft, 45ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz. 

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.