29 Mart 2019 Cuma

Üstü Açılan Yük Konteyner Satış ve Kiralama

Satış yelpazemizdeki Open Top yük konteynerleri, kargonun hızlı yüklenmesi ve boşaltılması için tavana ve arkaya erişime sahiptir. Üst erişim noktası daha fazla verimlilik ve yükleme esnekliği sunar.


Çatı Seçenekleri

  • Open Top : Tavan, brandadan yapılmıştır ve çıkarılabilir çelik çatı yayları ve salıncak başlığı ile desteklenir. Büyük boy ürünler için en iyi seçenek budur.
  • Hard Top : Çelik çatı genellikle hızlı yükleme süreleri için kullanan ve sert bir çatı sağlayan koruma isteyen üreticiler tarafından tercih edilir.
Konteynerin geri kalanı yüksek gerilimli oluklu çelikten yapılmıştır ve Türkiye’nin ve Dünya’nın zorlu koşullarına dayanabilmesi için paslanmaya dayanıklı boya ile korunmuştur.
40ft üstü açık konteynerler yaygın olarak kullanılır:
  • Metal, çelik, boru ve demir cevheri gibi büyük endüstriyel malzemelerin depolanması.
  • Minerallerin ve hurda malzemelerinin taşınması.
  • Yükleme seçeneklerinin kısıtlı olduğu ticari depolama ve nakliyesi.
  • Büyük boy makine, ekipman ve malzemelerin emniyet altına alınması.
  • Ağaçların korumalı depolanması ve taşınması.

Üstü Açık Yük Konteyner Kiralama

Bir yük konteyner satın almak bazı durumlarda pahalı olabilecek bir kullanım çözümüdür. Satın alacağınız yük konteynerini sürekli kullanacağınız zaman 20 yıl ve üzeri kullanabilirsiniz. Tamamen size ait olur. Fakat bir kaç defa kullanmak istediğiniz bir üstü açık yük konteyner ihtiyacınız olduğunda satın almak yerine kiralamak en iyi çözümdür. Aylık kira öder gibi kısa süreli işlerinizde Yuvam Konteyner’den her özellikte yük konteyneri kiralayabilirsiniz. Yük konteyner kiralamak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.