2. El 10ft Yük Konteyner


Kullanılmış 2. el 10ft konteynerler, genellikle “kesilen” olarak bilinen, daha uzun kullanılan bir konteynerin bir bölümünden oluşur. Bu üniteler çok iyi durumda ve yeni üretilmiş bölümler tamamen astarlanır. Konteyner bir kilitle temin edilebilir ve standart renkte boyanır. Orijinal kapısı kapatmak için kauçuk kapı contaları avantajına sahiptir. 2. el yük konteynerlerimiz 10-20 yıl arası aktif nakliye kullanımındadır ve tasarımında büyük farklılıklar gösterir. Biraz önce bahsettiğimiz gibi genellikle 20ft ve 40 ft yük konteynerlerinden kesilerek üretilmektedirler. Tüm birimlerimiz minimum kusurlu ürünlerdir, yani rüzgar ve su sızdırmazlığı ve depolama kullanımı için idealdir. 10ft yük konteynerleri, küçük ile orta ölçekli depolama gereksinimleri için mükemmel bir seçenektir. Genellikle genel aletler, şantiye ekipmanları ve ev eşyaları içeren nakliye ve depolama uygulamaları için kullanılırlar. Aynı zamanda taşımacılıkta da ufak konteyner ihtiyaçlarında en ekonomik taşıma maliyetine sahip üründür.

İkinci el konteynerler tipik olarak yeni kapların maliyetinin yaklaşık yarısı kadardır. 1 Yıl garantili, sıfır konteynerler kullanılmışlara göre çok değerlidir. Bu sebeple 10ft 2. el yük konteynerleri fiyat bakımından sizler için oldukça avantajlı olacaktır. 2. el 10 ft yük konteyneri satın almak veya yük konteyneri kiralamak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

10ft yük konteyner ölçüleri:
Genişlik: 240cm
Uzulunluk: 300cm
Yükseklik: 270cm

ÖZELLİKLERİ:
  • 2. eldir ve temiz durumdadırlar
  • ISO Standardındadır.
  • Genellikle çiftli kapıya sahiptir. Bazen tek kapıya sahip olan ürünlerimizde olmaktadır.
  • Kapıları düzgün çalışır durumdadırlar. 
  • Şasesinde yırtığı yoktur.
  • İç zemini sağlam durumdadır.
  • Bazı ürünlerimizin boyası yenilenmiş durumdadır.


Yuvam Konteyner 2.el yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 10ft yük konteynerleri tedarik ettiğimiz en küçük standart ünite boyutudur ve esas olarak daha büyük 20ft ve 40ft nakliye konteynerlerinden kesilerek imal edilmektedir. Daha küçük boyutlarına rağmen, 10ft konteynerler sahadaki ofisler kadar popüler olduğunu ve hem ev içi hem de ticari kullanımlar için genel depolama konteynerleri olarak kullanılmaktadır.

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.