2. El 20ft Flat Rack Yük Konteyner

2.el 20ft flat rack etrafı açık tip konteyner büyük boyutlu makina, araba, iş makinası, metal ruloları vb. her türlü amaç için kullanılabilecek ideal boyuta ağır yük taşıma konteynerdir. İkinci el 20 ft'lik bir flat rack konteyneri, ihracat, mobil veya statik depolama için tüm işlerinizde kullanılabilmektesiniz.Flat rack yassı yük konteynerleri, büyük, biçimsiz boyuttaki ve ağır yüklerin taşınması gerektiğinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Güçlü, sağlam ve çok yönlü, düz raflı nakliye konteynerleri hemen hemen her şeyi konteynerlemek için kullanılabilir. Sabit veya katlanabilir uç kapakları ile ürünlerinizi sabitlemekte avantaj sağlar, yanları açık olması sebebiyle standart 20ft konteynere sığmayan biçimsiz ürünlerinizi rahatlıkla yükleyebilirsiniz. Uzunluğu 6 metre olması ile bir çok ürünü kolaylıkla taşıyabilirsiniz, ayrıca 12m uzunluğa sahip 2. el 40ft flat rack konteyner ile daha uzun boyutlu ağır ve geniş ürünlerinizi taşıyacağınız modelimiz de mevcuttur. Damperli kamyonlardan uçak motorlarına her şeyi taşımak için yassı raf tipi flat rack yük konteyneri kullanılabilir. Uç duvarlarla kaldırılmış düz raflar da kırsal mülkler üzerinde ideal köprüler yapabilir.  Katlanabilir uç düz raf nakliye konteynırları aynı zamanda uzunluktaki kargolar için nakliye için ideal bir çözümdür, bu nedenle ağır hizmetlere, hava koşullarına dayanıklı ve uzun yolculuklara dayanacak şekilde üretilirler, bu da kullanımlarını zorlayacak kadar dayanıklıdır. Ayrıca 20ft flat rack yük konteynerlerinde ürünlerinizi teslim ettikten sonra boş konteynerleri geri getirme nakliye masraflarıda oldukça uygun maliyetlidir. Bir tırda 8 adet 20ft flat rack konteyneri istiflenmiş biçimde kolayca geri getirebilirsiniz.


2. el yük konteynerlerimiz 10-20 yıl arası aktif nakliye taşımacılığında kullanılmış durumdadırlar. Dış tasarımında bazı farklılıklar gösterir. Bunlar renk farklılıkları, üzerindeki yazı ve logolar gibi farklılıklardan bazılarıdır. Tüm yük konteyner ürünlerimiz minimum kusurlu ürünlerdir, yani rüzgar ve su sızdırmazlığı ve depolama kullanımı için idealdir.

Sıfır konteynerler kullanılmışlara göre çok değerlidir. Bu sebeple 20ft flat rack 2. el yük konteynerleri fiyat bakımından sizler için oldukça avantajlı olacaktır. 2. el 20 ft yük konteyneri satın almak veya yük konteyneri kiralamak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

GENEL ÖZELLİKLERİ:

  • 2. eldir ve temiz durumdadırlar
  • ISO Standardındadır.
  • İki tarafında açılıp katlanabilen 2 adet kapağı mevcuttur.
  • Kapakları düzgün çalışır durumdadırlar.
  • Şasesinde yırtığı yoktur.
  • İç zemini sağlam durumdadır.
  • 34 Ton ortalama yük taşıma kapasitesine sahiptir.

20ft ve 40ft Flat Rack Teknik Özellikleri

Genel Yapı: -  Korozyona dayanıklı korten çelik yapı. 
Zeminler: -  Ahşap kontrplak.
Not: Ölçümler değişebilir ve bu nedenle aşağıdaki bilgiler sadece bir rehber olarak kullanılmalıdır.
20 'Standart40 'Standart
Dış uzunluk
6058 mm
12192 mm
Güverte Uzunluğu
5850 mm
11984 mm
Dış genişlik
2438 mm
2438 mm
Dış yükseklik
2591 mm
2591 mm
Güverte Yüksekliği
370 mm
647 mm
Yandan Erişim
5612 mm
11684 mm
Maksimum brüt ağırlık
34.000 kg
50.000 kg
Dara ağırlığı
2740 kg
5000 kgYuvam Konteyner 2.el yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 20 ft yük konteynerlerini farklı amaçlarda da rahtlıkla kullanabilirsiniz.

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.