Sıfır 45ft High Cube Yük Konteyner

Sıfır 45ft high cube yük konteyneri daha fazla depolama alanı sunan en uzun ebatta ve tüm dünyada yasal olarak taşınmaya müsait en büyük yük konteyneridir. Fabrikada üretim esnasında 40ft high cube konteynerin iki ucuna yapılan ekstradan 1,5 metre civarı eklemeler ile sizlere fazladan alan sağlamaktadır. 45lik high cube yük konteyneri ticari, endüstriyel ve evsel saklama uygulamaları için mükemmeldir.

Geleneksel genel amaçlı standart yük konteynerlerine benzer şekilde, high cube yük konteynerleri çok yönlüdür, çok çeşitli durumlarda kullanılabilir ve birçok amaç için kullanılabilir. High cube konteynerler kişisel, profesyonel ve ticari kullanım için mükemmel seçeneklerdir. Bu mevcut en geniş yük konteynerleri Yuvam Konteyner aracılığı ile üreticilerin son teknoloji ürünü, yepyeni dayanıklı yüksek küp yük konteynerlerini rekabetçi fiyatlarla sunmaktadır. Bu güçlü yük konteynerleri, en büyük depolama veya nakliye ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olabilecek ekstra alanı sizlere sunar. Uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir ve en zor nakliye veya depolama problemlerini kolayca çözecektir. Sağlam, kaliteli ve ferah 45lik high cube yük konteyneri, en büyük nakliye ve depolama ihtiyaçlarınızla ilgilenmek için tam olarak aradığınız şey!

Denizde 4 Saat Su Almama Özelliği
Konteyner kapılarında kullanılan yüksek kalite ve özellikle kapı contaları sayesinde denize içi dolu halde düşmesi durumunda 4 saat su almama ve sızdırmama özelliğine sahiptir. Bu, konteynerin içindeki malların kuru kalmasını sağlar. Özel kapı contaları yıllarca kullanılmaya müsattir fakat 4 saat su almama özelliğini 2 yıldan sonra kaybetmeye başlar. Bu sebeple 2 yada 3 yılda bir kapı contalarını değiştirmeniz sizler açısından iyi olacaktır. Kapı contalarının temini ve değişimi hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.


45ft High Cube Sıfır Yük Konteyneri Satışı

New 45ft high cube yük konteyneri satın almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ayrıca satın almak yerine yük konteyneri kiralamayıda düşünebilirsiniz. Kiralama hakkında daha fazla bilgi almak için kiralık yük konteyner sayfamızı inceleyiniz. Eğer aradığınız ürün 2. el 45ft high cube yük konteyner ise bir çok liman ile anlaşmamız sayesinde sizlere istediğiniz adette ikinci el yük konteynerlerin satışını yapmaktayız.

NEW YÜK KONTEYNERLERİNDE TEK SEFERLİK KULLANIM TESTİ

Tüm sıfır yük konteynerleri ISO standartlarında üretildikten sonra 1 defa yük taşıma testine tabi tutulur. Üretilen sıfır yük konteynerleri üreticinin deposunda sevk edilecek ülkeye gidiş için sıraya girer ve içerisine yüklenecek ürünü bekler. Bu yük konteynerinin nakliye masrafını düşürmek için yapılan bir zorunluluktur. Eğer tek seferlik (NEW) taşıma testi yapılmadan ürün almak istiyorsanız, ürün fiyatına ilave nakliye fiyatıda eklenmektedir.
Genel Özellikler
 • En çok tercih edilen büyük hacimli yük konteyneridir.
 • Güvenli ve su geçirmez.
 • ISO standartlarına göre üretilmiştir.
 • Standart 40ft konteynere göre 21,6 m3 daha fazla kullanım hacmi sunar.
 • Çift kapılıdır.
 • Korten çelikten imal edilmiştir.
 • Zemini kontraplak (playwood) ahşap kaplamadır.
 • Tır, gemi ve tren ile taşınmaya uygundur.
 • 20 yıl ve üzeri kullanım ömrüne sahiptir.
Kullanım Alanları
 • Yurtiçi ve Yurtdışı yük taşıma.
 • Daha fazla alan gerektiren yükler.
 • Genel depolama.
 • Mobilya depolama.
 • Evsel atık depolama.
 • Modifiye yapılarak farklı ihtiyaçlarda değerlendirme.

Teknik Özellikler
Dış Ölçüleruzunlukcm1355,6

Genişlikcm244,4

Yükseklikcm269,4
Kapı açmaGenişlikcm241,6

Yükseklikcm258,5
AğırlıkMax brütkg34.000

Darakg4.260

Azami yükkg29.540
KapasiteKübajm389.2
Yuvam Konteyner sıfır yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 45ft high cube yük konteynerlerini genel depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer sıfır 45ft high cube yük konteyneri sizin için bir çözüm değilse 2.el 45ft high cube yük konteyner ürünümüzüde inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 20ft, 40ft High Cube, 40ft Standart ebatlarınıda inceleyebilirsiniz. 

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.