Sıfır 40ft Hard Top Yük Konteyner

Sıfır 40ft Hard Top yük konteynerler sert çelikten imal edilmiş ve ahşap zemin, çıkarılabilir çelik kapak ve galvanizli kilitleme ekipmanı ile donatılmıştır. Özellikle ağır ve özel yükler için uygulamaların depolanması ve nakliyesi üstten yüklenebilmektedir. Metal üst kapağı, geleneksel açık üstlerimizden daha hızlı açılır, yüklenir ve kapanır. İş verimliliğini artırmak, mallarınızı A'dan B'ye taşımak için daha güvenli bir üst bölüm kullanımı sağlar.

Birçok işletme, büyük veya büyük ebatlı ürünleri göndermek ve depolamak için üstü açık nakliye konteynerleri kullanır. Üstü açık (Hard Top) yük konteynerleri, ağır ve büyük eşyaların taşınmasını kolaylaştıran bir vinçle yukarıdan eşyaların yüklenmesini sağlar. 40lık hard top yük konteynerleri genellikle büyük çelik çubuklar, uzun kablolar, kütükler, odun parçaları, yaşlı ağaçlar ve diğer birçok büyük ve ağır ürün gibi öğelerin taşınması ve gönderilmesi için kullanılır. 40ft hard top yük konteynerleri metal üst kapağa sahiptir ve aynı ürünün Open Top adında üstü sadece branda ile kapatılan farklı bir seçeneğe de sahiptir. Yumuşak üstler ve sert üstler vardır. Yumuşak üstler dayanıklı branda ile yapılır. Konteynerin kenarlarına tutturulmuş ayrılabilir yaylar kullanılarak konteynerin içine tutturulurlar. Ve üzerine indirilmiş ve yerine sabitlenmiş bir çelik tepesi olan sert üst nakliye konteynerleri vardır. Sert üst nakliye kapları, ürünleriniz için ekstra güvenlik sağlar.

40ft Yeni Hard Top Yük Konteyneri Satışı

New 40ft hard top yük konteyneri satın almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ayrıca satın almak yerine yük konteyneri kiralamayıda düşünebilirsiniz. Kiralama hakkında daha fazla bilgi almak için kiralık yük konteyner sayfamızı inceleyiniz. Eğer aradığınız ürün 2. el 40ft hard top yük konteyner ise bir çok liman ile anlaşmamız sayesinde sizlere istediğiniz adette ikinci el yük konteynerlerin satışını yapmaktayız.

NEW YÜK KONTEYNERLERİNDE TEK SEFERLİK KULLANIM TESTİ

Tüm sıfır yük konteynerleri ISO standartlarında üretildikten sonra 1 defa yük taşıma testine tabi tutulur. Üretilen sıfır yük konteynerleri üreticinin deposunda sevk edilecek ülkeye gidiş için sıraya girer ve içerisine yüklenecek ürünü bekler. Bu yük konteynerinin nakliye masrafını düşürmek için yapılan bir zorunluluktur. Eğer tek seferlik (NEW) taşıma testi yapılmadan ürün almak istiyorsanız, ürün fiyatına ilave nakliye fiyatıda eklenmektedir.

Genel Özellikler
 • Üstü metal kapağı ile kapalıdır ve kapak açılarak üstten yükleme yapılabilir.
 • Sınırsız yükleme imkanı sağlar.
 • Ahşap (kontraplak) zemin kaplama.
 • Üst kapağı kilitlemek için çok sayıda yan metal kilit çubukları.
 • Su geçirmezlik avantajı.
 • Korten çelikten imal edilmiştir.
 • ISO, TIR, UIC, CSC ve ABS onaylı imalat.
 • Karayolu, demiryolu ve deniz yolu ile taşınabilme.

Kullanım Alanları
 • Dünya çapındaki büyük ve sıra dışı ürünleri gönderin.
 • Kömür veya mineral gibi dökme eşya taşımak için kullanılır.
 • Mermer veya çelik gibi kaldırmak için vince ihtiyaç duyan malzeme.
 • Bir jeneratör gönderin ve daha sonra yüksek hacimli havalandırma için şantiyede üst kısmı çıkarın.

Teknik Özellikler

Dış boyut (mm)

Uzunluk: 12192Genişlik: 2438Yükseklik: 2591

İç boyut (mm)

Uzunluk: 12034Genişlik: 2352Yükseklik: 2393

Ağırlık (kg)

Maks. taşıma kapasitesi: 27170Dara: 3310Maks. brüt: 3310Yuvam Konteyner sıfır yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 40ft hard top yük konteynerlerini genel depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer sıfır 40ft hard top yük konteyneri sizin için bir çözüm değilse 2.el 40ft hard top yük konteyner ürünümüzüde inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 40ft Open Side, 40ft Open Top, 45ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz. 

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.