Sıfır 20ft Flat Rack Yük Konteyner

Sıfır 20ft Flat Rack etrafı açık ağır yük taşıma yük konteynerleri ile araç, makina, çelik rulolar, inşaat malzemeleri, biçimsiz ebattaki ürünleri taşımak içi üretilmiş üründür. Flat Rack konteynerleri yan duvarları yoktur ve bazı modellerinin uç duvarları yoktur. Yalnızca son derece ağır yük yükleme kapasitesine sahip bir zemin yapısından oluşurlar. Bu, nispeten küçük bir alanda 40/50 Ton gibi ağır yükleri taşımayı mümkün kılar. Çok ağır veya tek boyutlu ekipmanların depolanması ve taşınması için mükemmeldirler.

Yuvam Konteyner 20lik Flat Rack konteyner satışında ve kiralamasında sizlere hizmet vermektedir. Katlanabilir uçlar, sabit uçlar ve uçsuz modeller dahil olmak üzere çeşitli modellerde bulunurlar, böylece uç duvarlar içe katlanabilir ve  aşırı büyüklükteki nesneler kolayca yüklenebilir ve güvenli bir şekilde taşınabilir. Müşteriler istiflenebilir düz raflar veya ahşap ve çelik zeminlerle donatılmış modeller satın alabilir.

KOLAY TAŞINIR VE İSTİFLENEBİLİR
Flat rack yük konteynerleri üst üste istiflenebilir ve bu da boş halde taşınırken aynı anda daha fazla taşınmasını sağlar. Bir kamyon yada tır ile birden fazla flat rack yük konteyneri dolusu mal göndermeniz gerekebilir. Her bir düz rafı paketleyerek ve sonra üst üste istifleyerek ve emniyete alarak aynı kamyonda, trende veya gemide kolayca taşıyabilirsiniz. Bu özellikle, yük uzun boyuna göre daha geniş olduğunda sabit uçlu düz raf nakliye konteynerinde yapılması kolaydır. Bu, kamyon veya taşıma alanınızdaki alanı maksimize etmenize yardımcı olabilir. Pek çok farklı kargo yükünü sık sık göndermeniz gerekiyorsa, sabit uçlu yassı raf nakliye konteynerlerini toplu olarak satın almak isteyebilirsiniz, böylece bunları istifleyebilirsiniz ve eşyalarınızı gitmeleri gereken yere kolayca taşıyabilirsiniz.

GÜÇLÜ İMALAT
Yuvam Konteyner'de satılan sabit uçlu düz raf nakliye konteynerleri inanılmaz dayanıklı ve sağlamdır. En ağır maddeleri kolayca tutacak şekilde tasarlandılar. 20lik sabit düz raf yük konteynerlerimiz güçlü korten çeliği ile üretilmiştir ve 50 Tona kadar sahip olduğunuz en ağır eşyayı taşıyacak biçimde dizayn edilmiştir. Flat rack düz raf nakliye konteyneriniz olduğunda, bir daha asla ekstra büyük ve hacimli eşyalarla ne yapacağınız konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak!

20ft Open Side Yük Konteyneri Satışı

New 20ft flat rack yük konteyneri satın almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ayrıca satın almak yerine yük konteyneri kiralamayıda düşünebilirsiniz. Kiralama hakkında daha fazla bilgi almak için kiralık yük konteyner sayfamızı inceleyiniz. Eğer aradığınız ürün 2. el 20ft yük konteyner ise bir çok liman ile anlaşmamız sayesinde sizlere istediğiniz adette ikinci el yük konteynerlerin satışını yapmaktayız.

NEW YÜK KONTEYNERLERİNDE TEK SEFERLİK KULLANIM TESTİ

Tüm sıfır yük konteynerleri ISO standartlarında üretildikten sonra 1 defa yük taşıma testine tabi tutulur. Üretilen sıfır yük konteynerleri üreticinin deposunda sevk edilecek ülkeye gidiş için sıraya girer ve içerisine yüklenecek ürünü bekler. Bu yük konteynerinin nakliye masrafını düşürmek için yapılan bir zorunluluktur. Eğer tek seferlik (NEW) taşıma testi yapılmadan ürün almak istiyorsanız, ürün fiyatına ilave nakliye fiyatıda eklenmektedir.

Genel Özellikleri
 • Yassı sabit uç - borular gibi nesneler için ek yük güvenliği sağlar.
 • Düz katlanabilir - yukarıdakiyle aynı olacak şekilde tasarlanmıştır  - taşıma maliyetlerinde tasarruf sağlayan birden fazla boş ünitenin taşınması için kolay istifleme sağlamak için uçlar daraltılabilir.
 • Düz katlanır yıkama düzlemiyle - 1 ve 2'nin her ikisinin de avantajlarını içerir - uç duvarlar büyük makinelerin ve diğer hacimli malzemelerin doğrudan çökmüş uçların üzerine yüklenmesini sağlayan - aşırı boyutlu yükler için tasarlanmış şekilde çerçeveye dalarlar.
 • Üst üste istiflenebilir.

Kullanım Alanları
 • Ağır yükleri taşıma
 • Tek boyutlu veya şekilli ürünleri taşıma
 • Makina taşıma
 • Köprü olarak kullanma
 • Araba taşıma
 • Boru taşıma
 • Endüstriyel parçaları taşıma

Teknik Özellikleri

İç Ölçüleruzunlukcm563,8

Genişlikcm222,6
Uç Paneller Arasındauzunlukcm604,2
PlatformYükseklikcm37,0
ISO KargoGenişlikcm243,8

Yükseklikcm238,5
AğırlıkMax brütkg34000

Darakg2990

Azami yükkg31100Yuvam Konteyner sıfır yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 20ft flat rack yük konteynerlerini genel depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer sıfır 20ft flat rack yük konteyneri sizin için bir çözüm değilse 2.el 20ft flat rack yük konteyner ürünümüzüde inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 20ft, 40ft, 45ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz. 

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.