2. El 40ft Open Side Yük Konteyner

2. el 40ft Open Side yandan açılan yük konteynerleri, genel amaçlı nakliye konteynırlarına ihtiyaç duyan, ancak yükleme ve boşaltma için tam yandan erişime ihtiyaç duyan müşteriler için özel olarak tasarlanmıştır. İki tip yükseklikte mevcuttur, standart ve high cube olarak tasarlanmaktadır. Yandan açılan yük konteynerleri, yükü yurt içinde taşımak için veya sahada bir depolama tesisi olarak kullanılabilir.

Open Side yük konteynerlerin komple açılan yan kapağı, kapatılırken yanlarındaki çelik çubuk kilit koları ile sabitlenmektedir. Açılan yan kapağı sayesinde ön kapıdan girmeyen yada girerken çok zahmet veren ürünlerinizi yan taraftan forklift yardımı ile kolaylıkla yüklenebilinmektedir. Şaseleri korten çelik çerçeve, yanlar, kapılar ve alt yapı ile üretilmektedir. Tüm birimler CSC emniyetli bir plaka ile gelir, havalandırma ve bağlama halkalarına uygundur. Kilitleme dişlisi yüksekliği standart ölçülere göre üretilmiştir. Tüm 40ft open side yük konteynerleri yüksek güvenlikli kilitleme kolları ve kontrplak zemin ile birlikte gelir. Çok çeşitli kargoları taşımak için uygundurlar ve üst üste 7 adete kadar istiflenebilirler.

Orijinal kapısı kapatmak için kauçuk kapı contaları avantajına sahiptir. 2. el yük konteynerlerimiz 10-20 yıl arası aktif nakliye  taşımacılığında kullanılmış durumdadırlar. Dış tasarımında bazı farklılıklar gösterir. Bunlar renk farklılıkları, üzerindeki yazı ve logolar gibi farklılıklardan bazılarıdır. Tüm yük konteyner ürünlerimiz minimum kusurlu ürünlerdir, yani rüzgar ve su sızdırmazlığı ve depolama kullanımı için idealdir. Kamyon, vinç, tır, demiryolu, gemi gibi bir çok unsur ile taşınmaya müsaittir.

Sıfır konteynerler kullanılmışlara göre çok değerlidir. Bu sebeple 40ft open side 2. el yük konteynerleri fiyat bakımından sizler için oldukça avantajlı olacaktır. 2. el 40 ft yük konteyneri satın almak veya yük konteyneri kiralamak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

GENEL ÖZELLİKLERİ:

  • 2. eldir ve temiz durumdadırlar
  • ISO Standardındadır.
  • Tek tarafında ikili kapısı mevcuttur.
  • Kapıları düzgün çalışır durumdadırlar.
  • Şasesinde yırtığı yoktur.
  • İç zemini sağlam durumdadır.
  • 30 Ton yük taşıma kapasitesine sahiptir.
  • Yan kapakları metaldendir ve sağlam durumdadır. Düzgün açılıp, kapanır ve kitlenir.
Dış boyutlar (m)
Uzunluk:12,192
Genişlik:2,438
Yükseklik:2.896
İç boyutlar (m)
Uzunluk:12,031
Genişlik:2,288
Yükseklik:2,547
Ağırlık (kg)
Brüt ağırlık:24.000
Yükleniyor:18300
Dara:5700
Forklift Cepleri (m)
Genişlik:0.360
Yükseklik:0.115
Kapı açılması (m)
Yükseklik:2,280
Genişlik:2,343
Hacim (m3)
Hacim:32.80Yuvam Konteyner 2.el yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 40 ft yük konteynerlerini depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer 40ft Open Side konteyner sizin için büyük gelmekte ise 20ft Open Side olan 6 metre uzunluğundaki konteyner modelimizi inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 10ft, 20ft, 45ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz.

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.