Sıfır 40ft High Cube Yük Konteyner

Ekstra yüksekliğe sahip bir konteyner arıyorsanız sıfır 40ft HC High Cube yük konteynerleri mükemmel güvenli depolama sağlar. 40lık high cube yük konteynerleri, 20lik high cube yük konteynerlerinin uzunluğunun iki katıdır, ancak yine de aynı standart genişlikte ve yüksekliktedir.

Fazladan alana ihtiyaç duyulduğunda, 40lık yüksek küp en büyüğüdür. Yuvam Konteyner, 40'lık Yüksek Küp yük konteynerleri üreticilerden çeşitli renklerde gelir ve her türlü uygulama için idealdir. 40ft high cube, kübik saklama alanı nedeniyle taşınma endüstrisi için oldukça iyi durumdalar. Çok fazla alana sahip olmak, bu konteyneri yeniden kullanım için en çok yönlü ve birçok durumda kullanışlıdır. High cubeler kişisel, profesyonel ve ticari kullanım için uygundur. 40ft High Cube, ekstra yüksekliğe sahip bir yüklemeye izin verir, böylece 40ft genel amaçlı standart konteyner olan en büyük konteynerlere sahip olsanız bile, 40ft high cube yük konteynerine yükselterek ürünleriniz için daha fazla alan açabilirsiniz. Yuvam Konteyner, üstün fiyatlarla yepyeni, güçlü, high cube yük konteynerleri sunar. Bu dayanıklı konteynerler, depolama veya nakliye ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olabilecek ekstra alanı oluşturur. Uzun süre (20 yıl ve daha üzeri) dayanacak şekilde üretilmiştir ve en zor nakliye veya depolama sorunlarına katlanırlar. Dayanıklı, kaliteli ve ferah, yüksek küp nakliye konteynerleri, en büyük yük ve depolama ihtiyaçları için aradığınız şeydir.

Denizde 4 Saat Su Almama Özelliği
Konteyner kapılarında kullanılan yüksek kalite ve özellikle kapı contaları sayesinde denize içi dolu halde düşmesi durumunda 4 saat su almama ve sızdırmama özelliğine sahiptir. Bu, konteynerin içindeki malların kuru kalmasını sağlar. Özel kapı contaları yıllarca kullanılmaya müsattir fakat 4 saat su almama özelliğini 2 yıldan sonra kaybetmeye başlar. Bu sebeple 2 yada 3 yılda bir kapı contalarını değiştirmeniz sizler açısından iyi olacaktır. Kapı contalarının temini ve değişimi hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

40ft Yük Konteyneri Satışı

New 40ft high cube yük konteyneri satın almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ayrıca satın almak yerine yük konteyneri kiralamayıda düşünebilirsiniz. Kiralama hakkında daha fazla bilgi almak için kiralık yük konteyner sayfamızı inceleyiniz. Eğer aradığınız ürün 2. el 40ft high cube yük konteyner ise bir çok liman ile anlaşmamız sayesinde sizlere istediğiniz adette ikinci el yük konteynerlerin satışını yapmaktayız.

NEW YÜK KONTEYNERLERİNDE TEK SEFERLİK KULLANIM TESTİ

Tüm sıfır yük konteynerleri ISO standartlarında üretildikten sonra 1 defa yük taşıma testine tabi tutulur. Üretilen sıfır yük konteynerleri üreticinin deposunda sevk edilecek ülkeye gidiş için sıraya girer ve içerisine yüklenecek ürünü bekler. Bu yük konteynerinin nakliye masrafını düşürmek için yapılan bir zorunluluktur. Eğer tek seferlik (NEW) taşıma testi yapılmadan ürün almak istiyorsanız, ürün fiyatına ilave nakliye fiyatıda eklenmektedir.

Genel Özellikleri
 • Sağlam, güvenli ve uzun ömürlüdür.
 • Standart 40lık konteynere göre 11,3 m3 daha fazla iç hacime sahiptir.
 • Çift kapılıdır.
 • Korten çelikten imal edilmiştir.
 • Tır, gemi ve tren ile taşınmaya uygundur.
 • Zemini kontraplak ahşap (playwood) kaplamadır.
 • 20 yıl ve daha üzeri kullanım ömrü.
Kullanım Alanları
 • Yurtiçi ve Yurtdışı yük taşıma.
 • Genel depolama.
 • Mobilya depolama.
 • Evsel atık depolama.
 • Modifiye yapılarak farklı ihtiyaçlarda değerlendirme.

Teknik Özellikleri
İç Ölçüleruzunlukcm1210,0

Genişlikcm244,4

Yükseklikcm268,8
Kapı açmaGenişlikcm240,0

Yükseklikcm258,4
AğırlıkMax brütkg34.000

Darakg4.380

Azami yükkg29.740
KapasiteKübajm378,9


Yuvam Konteyner sıfır yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 40ft high cube yük konteynerlerini genel depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer sıfır 40ft high cube yük konteyneri sizin için bir çözüm değilse 2.el 40ft high cube yük konteyner ürünümüzüde inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 20ft, 40ft Standart, 45ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz. 

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.