Kiralık Yük Konteyner

Firmamızda her çeşit kiralık konteyner bulunmakla birlikte, bu sektörün verdiği geçici hizmetin, insanlarda memnuniyet oluşturduğunu söyleyebiliriz. Aradığınız her çeşit konteyner modelini, kiralık seçenekleri içerisinde rahatlıkla bulup tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat koşullarıyla istediğiniz zaman aralıklarıyla kiralık konteyner, gerçekten olağanüstü bir hizmet olarak yorumlanmalı. Konteyner sektörünün üretmiş olduğu birbirinden kaliteli seçenekler, insan hayatına çok önemli derecede katkıda bulunuyor. Gösterişli, rahat ve konforlu yapısının yanı sıra, bu olağanüstü sistemin avantajlarını siz de detaylı bir şekilde incelemelisiniz. Gösterişli ve görkemli sistemin avantajları da gerçekten en üst düzeyde. Her türlü işinize yarayan ve size kolaylık sağlayan bir sistemin, elbette ki avantajlı yapısı dikkat çekici.

İnternet üzerinden hazırlanmış görsellerde ihtiyacınızı belirlemeniz ve tespit etmeniz çok daha kolay olabilir. Uygun fiyat seçenekleriyle sunulmuş kiralık konteyner, bu alandaki teknolojinin ve sektörün çalışmalarını da daha net bir şekilde ortaya koyuyor. Yük konteyner seçeneğinin en fazla tercih edilenlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle kısa dönemli yük ve ürün sevkiyatı konusunda kiralık alternatiflerini değerlendirmek, gerçekten çok iyi bir fırsat gibi duruyor. Ölçü ve ebatlar konusunda standart seçenekleri sunan bu muazzam sektör. Siz de geçici ihtiyaçlarınızı karşılamak için kiralık konteyner ve bu konudaki ciddi çalışmaları ile ön plana çıkan firmaları değerlendirmelisiniz.

Yük Konteyneri Kiralama İletişim Bilgileri

Yuvam Konteyner stoktan hazır yük konteyneri kiralama avantajları için sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca anlaşmalı liman firmaları ve stok firmaları sayesinde yük konteyneri stok yelpazesini tüm yük konteyneri taleplerine cevap verecek biçimde genişletmiştir.

Gsm & Whatsapp: 0545 929 02 21
Telefon: 0262 751 44 70
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

Kiralık Konteyner

Maliyet olarak da çok fazla masrafa sebep olmayan hatta bunun yanında sizden de ekstra masraf istenmemektedir. Yük konteyneri kiralamanın maliyetinize büyük bir katkı sağladığı avantajını gözden geçirmeniz sizler için kârlı bir yatırım olacaktır.

1950’li yıllarda ABD Silahlı Kuvvetleri önemli bir adım attı ve çelik konteynerların standardizasyonunu yayınladı. 1970’lerde ISO standartlarının yayınlanmasıyla beraber çelik konteyner pazarında büyük sıçrama yaşandı.

Kiralık hizmeti verdiğimiz yük konteyneri tipleri ve ebatları aşağıdaki gibidir:

Ebat ve tip olarak ülkemizde en çok tercih edilen yük konteynerleri ebatları 10 FT, 20 FT ve 40 FT'dir. Bu ebatlar kendi içlerinde DC, HC, Open Top, Flat Rack ve Reefer konteyner olarak ayrı gruplara da bölünmektedir.

Kiralık 10 FT Yük Konteyneri

Özellikle malzeme depolamada tercih edilen 10 FT yük konteyneri aynı zamanda değerli ama küçük ürünlerin sevkiyatında öne çıkmaktadır. Bir kamyonet kasasında bile taşınabilecek ebata sahiptir.


10 FT konteyner 2,4 x 2,4m ebatındadır.

Kiralık 20 FT Yük Konteyneri

20 FT Orta ölçekli ürün ve yük sevkiyatında en çok tercih edilen konteyner ebatıdır. 20 ft konteynerler standart ebattaki her kamyona sığmaktadırlar. Böylece nakliye masrafları minimuma inmektedir.


20 Ft konteyner 2,4 x 6m ebatındadır.

Kiralık 20 FT Open Top Yük Konteyneri

Open top konteynerler, standart yük konteynerlerinden farklı olarak üst bölümü açıktır. Bu özelliği sayesinde yan kapaklarından içeriye sokulamayan yükleri vinç yardımı ile açık olan üst bölümünden yüklenebilinmektedir. Ürünlerinizin üzerine kendisine özel branda örterek yağmur ve kara karşı koruma sağlanmaktadır.


20 Ft konteyner 2,4 x 6m ebatındadır.

Kiralık 20 FT Flat Rack Yük Konteyneri

20 Ft Flat Rack yük konteyneri üstü ve yanları açık konteyner modelidir. Aynı zaman da uç bölgeleride yer alan dikme kapaklarıda öne ve arkaya doğru yatabilmektedir. Böylece yana genişliği standart yük konteynerine sığmayan ürünlerinizi kolaylıkla Flat Rack konteynerlere yükleyebilmektesiniz.


20 ft Flat Rack konteyner 2,4 x 6m ebatındadır.

Kiralık 20 FT Reefer Yük Konteyneri

Gıda ve ilaç sevkiyatında vazgeçilmez olan Reefer (soğuk oda) konteynerler gelişmiş yalıtım ve soğutma teknolojisi ile bir dünya standartıdır. Refeer konteynerleri, zırh yapısı ve soğutma sistemi sebebiyle maliyeti oldukça yüksek konteyner modelidir. Reefer konteynerleri kiralamak sizlere kısa vadede kullanma ihtiyaçlarınızda büyük kâr sağlamaktadır.


20 ft Reefer konteyner 2,4 x 6m ebatındadır.

Kiralık 40 FT Yük Konteyneri

40 FT büyük ölçekli ürün ve yük sevkiyatında en çok tercih edilen konteyner ebatıdır. 40 ft konteynerler standart ebattaki her kamyona sığmaktadırlar. Böylece nakliye masrafları minimuma inmektedir.


40 Ft konteyner 2,4 x 12m ebatındadır.

Kiralık 40 HC High Cube Yük Konteyneri

40 HC High Cube yük konteynerleri günümüzde en çok tercih konteyner modelidir. Standart 40 FT konteynerlerden 30 cm daha yüksekliği sahip konteyner türüdür. Bu ebat bile taşıma kapasitesini büyük oranda artırmaktadır. High Cube konteynerleri bir tıra tam olarak sığması sayesinde tüm yurt içi ve yurt dışı kara yolu taşımacılığında her yol kuralına uygun taşınabilinmektedir.

40 HC konteyner 2,4 x 12m ebatındadır.

Kiralık 40 FT Open Top Yük Konteyneri

Open top konteynerler, standart yük konteynerlerinden farklı olarak üst bölümü açıktır. Bu özelliği sayesinde yan kapaklarından içeriye sokulamayan yükleri vinç yardımı ile açık olan üst bölümünden yüklenebilinmektedir. Ürünlerinizin üzerine kendisine özel branda örterek yağmur ve kara karşı koruma sağlanmaktadır.


40 Ft konteyner 2,4 x 12m ebatındadır.

Kiralık 40 FT Flat Rack Yük Konteyneri

40 Ft Flat Rack yük konteyneri üstü ve yanları açık konteyner modelidir. Aynı zaman da uç bölgeleride yer alan dikme kapaklarıda öne ve arkaya doğru yatabilmektedir. Böylece yana genişliği standart yük konteynerine sığmayan ürünlerinizi kolaylıkla Flat Rack konteynerlere yükleyebilmektesiniz.


40 ft Flat Rack konteyner 2,4 x 12m ebatındadır.

Kiralık 40 FT Reefer Yük Konteyneri

Gıda ve ilaç sevkiyatında vazgeçilmez olan Reefer (soğuk oda) konteynerler gelişmiş yalıtım ve soğutma teknolojisi ile bir dünya standartıdır. Refeer konteynerleri, zırh yapısı ve soğutma sistemi sebebiyle maliyeti oldukça yüksek konteyner modelidir. Reefer konteynerleri kiralamak sizlere kısa vadede kullanma ihtiyaçlarınızda büyük kâr sağlamaktadır.


40 ft Reefer konteyner 2,4 x 12m ebatındadır.

Kiralık 45 FT HC Yük Konteyneri

45 ft High Cube yük konteynerleri sizlerin çok daha fazla yük depolamaya, tek seferde tek konteyner ile daha fazla yük sevk etmeye ihtiyacınız olduğunda sizlerin tam ihtiyacınızı çözecektir. Uluslararası standarta en uygun büyük kapasiteli yük konteyneri ebatı 45 ft konteynerdir. 53 ft yük konteyneri çözümlerimiz de mevcuttur. Fakat bu ebat pek tercih edilmez. 45 ft yük konteynerleri gemi ve tır taşımacılığında uygun taşıma ve istifleme imkanlarına sahiptir.

45 ft Reefer konteyner 2,4 x 13,2m ebatındadır.

2. El Konteyner Alımının Avantajları

Konteynerlar yapı olarak sağlam ve dayanıklıdırlar. ISO 6364 standartlarına uygun olarak üretilmeleri zorunludur. Uzun süreli ve çoğunlukla ağır yükler için üretilmişlerdir. Bu yönüyle, ikinci el bir konteyner, kullanıcısı için uzun yıllar verimli olabilecektir.

2. El konteyner kiralamak için oldukça gelişmiş bir piyasa mevcuttur. Özellikle konteynerlerin kullanım alanlarının genişlemesi, 2. El konteyner alımının piyasasını da geliştirmiştir.

2. El konteyner kiralamak için her boyut, renk ve modelde ürün bulunabilir. Ürün yelpazesinin genişliği içinde bütçe kontrolü yapmak ve ekonomik alışverişler gerçekleştirmek mümkündür. 2. El konteyner alımı yapılabilecek konteyner ürünlerinin yelpazesi içinde, birçok farklı ürün mevcut.

Kiralama yapılan konteyner sisteminde taban kaideleri güçlü olan taşımasında problem olmadan sorunsuz nakliye amacıyla oluşturulan mevsim şartlarına dayanıklı kiralanan bu ürünler oldukça kolay kullanım sağlar.  Kiralanmasında problem olmayan ilgili ürünlerde renk değişimli olan ve güzel görünümlü ürünleri temin etmek oldukça kolaydır. Sağlam ve yüksek kaidesi tabanlı cephe ürün yelpazesi geniş olacak derecede ürünleri bulmak kaçınılmaz durumdur.  Yük taşımasında geniş ve çeşitlikleri olan teknik tasarımları ve gerekli kuralları içinde barındıran oldukça kullanışlı olan kiralık ürünler olmaktadır. Konteyner her müşteri ihtiyaçlarını karşılayan gelişen teknolojiyi takip ederek yerleşim açısında kolay olan ürün gamı olmaktadır. Ülkemizde Kiralık Konteyner müşteri hizmet anlayışını yaşatmak için tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına özel ebatlarda en kullanışlı ürünleri kiralamak adına birden fazla çeşit karşımıza çıkmaktadır.

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.