10 Aralık 2018 Pazartesi

Open Top (Üstü Açık) Yük Konteynerleri

Yuvam Konteyner, satış veya kiralama için sizlere Open Top (üstü açık) Nakliye Konteyneri hizmeti sunmaktadır . Open Top yük konteynerler, vinç yüklü kargo, forklift yükü, aşırı yük ve hurda malzeme kutuları için kullanılır.

Open Top yük konteynerler, oluklu çelik kullanılarak üretilir ve genellikle çok güçlü yapıya sahip Plywood zeminlere sahiptir. Standart bir yük konteynerinden ayrılan özellikler, çıkarılabilir branda tavanı ve konteynerin genişliği boyunca hareket edebilen çıkarılabilir tavan yayları ve ayrıca hareketli bir kapı başlığına sahiptir (kapılar üzerindeki yapısal kiriş). Kapı başlığı, üreticiye bağlı olarak menteşeli ve / veya çıkarılabilir durumda olmaktadır. Bu özellikler daha büyük forkliftler ve vinç yükleme / boşaltma için kolay erişim sağlar.


Kalite Kontrol

Satış veya kiralama öncesinde, tüm Open Top yük konteynerleri inşaat kalitesi, doğru boyutlar ve kapı çalışması için incelenir.

İşletmenize fayda sağlamak için en iyi üstü açık (open top) konteyner satın alma konusunda tavsiye almak için bizimle iletişime geçiniz.

Sipariş ve Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçiniz

Sıfır ve 2. el Open Top konteyner siparişlerinde bizimle iletişime geçiniz. Müşteri danışma hattımız olan 0262 751 44 70 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz veya 0545 929 02 21 nolu Whatsapp hattımız ile online yazışarak sorabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için eposta gönderiniz: info@yuvamkonteyner.com.tr

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.