2. El 40ft Reefer (Soğutuculu) Yük Konteyner

2. el 40 ft high cube soğutucu klimalı reefer yük konteyneri satışı. Türkiye'nin her yerine sorunsuz çalışır durumda, bakımları yapılmış, temiz, sorunsuz soğutuculu yük konteynerleri gönderiyoruz. Soğutmalı reefer yük konteyner, birçok farklı amaç için de kullanılabilir. Örneğin, ürünlerinizi statik depolama için veya bir sonraki etkinliğiniz için güvenli hale getirmek için. Depolarımızda bu tür her zaman kullanılabilir durumda olur.

Müşterilerimiz ekipmanlarını depolarımızdan farklı şekillerde toplayabilirler. Müşteriler konteynerlerini tır, uçak, tren ve gemi ile dünyanın her yerine sevk edebilirler. Tedarikçilerle uzun süreli bir ilişki nedeniyle, mükemmel hizmet ve en önemlisi rekabetçi bir fiyat sunabiliyoruz.

Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve / veya şirketimiz hakkında herhangi bir sorunuz olursa, lütfen iletişim formumuzu doldurun veya satış ekibimizle telefonlarımız üzerinden iletişime geçin.

SOĞUTUCU MARKASI NEDİR?
2. El 40ft High Cube soğutuculu reefer konteynerlerde ana üretici firmalar bir çok farklı marka ile çalışmaktadırlar. Bu sebeple sizin satın alacağınız reefer konteynerde hangi marka klimanın bulunacağı seçilememektedir. Kullanılan klimaların hepsi alanında başarılı dünya markalarıdır.

GENEL ÖZELLİKLERİ:
  • 2. eldir ve temiz durumdadırlar
  • ISO Standardındadır.
  • Üst kapağı su ve rüzgar geçirmez, sağlam, çalışır durumdadır.
  • Tek tarafında ikili kapısı mevcuttur.
  • Kapıları düzgün çalışır durumdadırlar.
  • Şasesinde yırtığı yoktur.
  • İç zemini sağlam durumdadır.
  • Kliması bakımlı ve çalışır durumdadır.
  • 30 Ton yük taşıma kapasitesine sahiptir.
  • Üzerinde lokal yenileme boya tonları bulunabilir. Eğer isterseniz sizler için tamamını ücrete tabi olarak tek renge boyayabiliriz.
Orijinal kapısı kapatmak için kauçuk kapı contaları avantajına sahiptir. 2. el yük konteynerlerimiz 10-20 yıl arası aktif nakliye  taşımacılığında kullanılmış durumdadırlar. Dış tasarımında bazı farklılıklar gösterir. Bunlar renk farklılıkları, üzerindeki yazı ve logolar gibi farklılıklardan bazılarıdır. Tüm yük konteyner ürünlerimiz minimum kusurlu ürünlerdir, yani rüzgar ve su sızdırmazlığı ve depolama kullanımı için idealdir.

Sıfır konteynerler kullanılmışlara göre çok değerlidir. Bu sebeple 40ft hard top 2. el yük konteynerleri fiyat bakımından sizler için oldukça avantajlı olacaktır. 2. el 40 ft yük konteyneri satın almak veya yük konteyneri kiralamak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Dış boyutlarİç boyutlarkapı aralığıMakine özellikleri
uzunluk12192 mmuzunluk11570 mmGenişlik2260 mmMakine tipiTaşıyıcı ve Isıtıcı
Genişlik2438 mmGenişlik2260 mmYükseklik2430 mmBirim durumuPTI OK / Fişe hazır
Yükseklik2896 mmYükseklik2490 mmSıcaklık. menzil- 25c / + 25c
Zemin yüzey25,9 m²Güç380V, 32 amp, 50 / 60Hz
Kapasite67,8 m³Yuvam Konteyner 2.el yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 40 ft reefer yük konteynerlerini büyük ve ağır yük taşıması yapmak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer 40ft Reefer sizin ihtiyacınıza göre ise büyük gelmekte ise 2.el 20ft Reefer isimli aynı genişlikte fakat 6 metre daha kısa ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 10ft, 20ft, 40ft, 45ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz.

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.