2. El 40ft High Cube Yük Konteyner

2. el 40ft High Cube yük konteynerleri, genel amaçlı nakliye konteynerleri arasında en çok ihtiyaç duyulan büyük ebatlı ürün taşıma konteyneridir. 40ft yük konteynerlerinin iki tip yüksekliği mevcuttur, bunlar dc standart ve high cube olarak tasarlanmaktadır.

2. El 40ft High Cube Standart Yük Konteyner Satışı

Orijinal kapısı kapatmak için kauçuk kapı contaları avantajına sahiptir. 2. el yük konteynerlerimiz 10-20 yıl arası aktif nakliye  taşımacılığında kullanılmış durumdadırlar. Dış tasarımında bazı farklılıklar gösterir. Bunlar renk farklılıkları, üzerindeki yazı ve logolar gibi farklılıklardan bazılarıdır. Tüm yük konteyner ürünlerimiz minimum kusurlu ürünlerdir, yani rüzgar ve su sızdırmazlığı ve depolama kullanımı için idealdir. Kamyon, vinç, tır, demiryolu, gemi gibi bir çok unsur ile taşınmaya müsaittir. 40ft DC konteynere göre 30 cm daha yüksek yapısı sayesinde daha fazla yük taşıma kapasitesine sahiptir. Şuanda dünya çapında en yüksek talep olan modeldir.

Sıfır konteynerler kullanılmışlara göre çok değerlidir. Bu sebeple 40ft High Cube 2. el yük konteynerleri fiyat bakımından sizler için oldukça avantajlı olacaktır. 2. el 40ft yük konteyneri satın almak veya yük konteyneri kiralamak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Kullanım Alanları:
 • Genel depolama (tüm tipte ürünleri depolama ve taşıma)
 • Mobilya depolama
 • Demiryolu
 • Tır ile taşıma
 • Uluslararası Nakliyat
 • Modifiye yapılarak ofis, depo vs. olarak kullanma.
GENEL ÖZELLİKLERİ:
 • 2. eldir ve temiz durumdadırlar
 • ISO Standardındadır.
 • Tek tarafında ikili kapısı mevcuttur.
 • Kapıları düzgün çalışır durumdadırlar.
 • Şasesinde yırtığı yoktur.
 • İç zemini sağlam durumdadır.
 • Zemin kaplaması ahşap kontraplak kaplamadır (playwood).
 • 30 Ton yük taşıma kapasitesine sahiptir.
 • Üzerinde lokal yenileme boya tonları bulunabilir. Eğer isterseniz sizler için tamamını ücrete tabi olarak tek renge boyayabiliriz.
TEKNİK ÖZELLİKLER:

Dış Ölçüler:
Uzunluk:      12192 mm
Genişlik:        2438 mm
Yükseklik:     2890 mm
          
İç Ölçüler:
Uzunluk:      12040 mm
Genişlik:        2345 mm
Yükseklik:     2690 mm
          
Ağırlık:
Dara:    3.900 KG
Maks. faydalı yük:    26.580 KG
Maks. Brüt ağırlık:    30.480 KG

* Tüm konteynerlerimiz CSC / ISO  sertifikalıdır.Yuvam Konteyner 2.el yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 40 ft yük konteynerlerini genel depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer 40ft High Cube ebatı sizin için bir fazla büyük geliyorsa daha uygun fiyatlı olan 2.el 40ft DC isimli aynı genişlikte ama daha biraz daha kısa boyuta sahip ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 10ft, 20ft, 45ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz.

Yük Konteyner Boya Yenileme Hizmeti

Yük konteynerler dünyanın her yerine sürekli seyehat halinde olan ürün taşıma kaplarıdır. Bu kaplar çelikten imal edilmektedir. Dünyayı dolaşırken sürekli darbe almalarının yanı sıra hava ve su erezyonuna da maruz kalmaktadırlar. Bu deformasyonlar yük konteynerlerinde en çok boya dökülmesine sebep olmaktadır. Boyası dökülen konteynerler ise kolayca paslanmakta ve yük konteynerinizin ömrü hızla yok olmaktadır. Bu sebeple sürekli konteynerinizin boyasını yenileterek kullanım ömrünü oldukça artırabilirsiniz.Yuvam Konteyner olarak fabrikamızda veya adresinizde sizlere profesyonel yük konteyner boya yenileme hizmeti vermekteyiz. İç ve dış duvarlar belirleyeceğiniz RAL renk kodunda kaliteli boya ve uzman boyama ekibi ile yenilenmektedir. Aynı zamanda konteyner duvarlarınızda yada tavan ile zemininizde var olan hasarlarıda onarmaktayız. Zemin döşemelerindeki kontraplak ahşap kaplamanızı çürümeye karşı bakıma almakta ve güçlü ahşap boyası ile bu noktalarında boya yenilemesini yapmaktayız. Bir diğer hizmetimizde ortalama kullanım ömürleri 2 yıl olan kapı contalarının yenilenmesini de talebiniz üzerine boyama işlemi ile birlikte yapmaktayız. 

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.