Sıfır 10ft Yük Konteyner

Sıfır 10ft yük konteyneri standart bir konteyner olarak kabul edilir. Çoğunlukla saklama deposu olarak kullanılmasının yanı sıra, özel yüklerin taşınmasında da tercih edilir. Ülkeler arası ürün gönderiminde genellikle tek seferlik gönderimde kullanılmasında tercih edilir. Yaklaşık 11 TON yük taşıma kapasitesi ve 243x299cm genişlik ölçüsü ile sizlere ideal ve sağlam bir saklama özelliği sunmaktadır. Uluslararası taşımacılıktada sık sık tercih edilen 10ft yük konteynerleri gemi taşımacılığında istifleme kolaylığı avantajı ile nakliye masraflarınızda da sizlere avantaj sağlar.

10luk yük konteyneri, sınırlı depo alanı olan müşteriler için mükemmel bir seçenektir. Kolayca manevra yapılabilir ve evinizin bahçesinde yada önünde, perakende alışveriş merkezlerine, marketlere veya alanın kısıtlı olduğu hemen her yere teslim edilebilir. 10ft saklama kabı tek bir park alanına veya araba yoluna kolayca sığar. 10ft'lik bir nakliye konteyneri, daha büyük konteyner boyutlarından daha küçük ve daha fazla manevra kabiliyetine sahip bir araçta taşınabilir ve teslim edilebilir. Yüksek kaliteli yük konteynerlerimiz nakliye sırasında dayanıklılık sunan Korten çelikten imal edilmiştir. Bu çelik korozyona karşı dayanıklıdır ve konteyneri deniz taşımacılığında veya Türkiye'de depolamak için kullanmada olsun, konteyneri paslanmaya karşı daha uzun süre koruyan üstün boya korumasını sağlar.

Denizde 4 Saat Su Almama Özelliği
Konteyner kapılarında kullanılan yüksek kalite ve özellikle kapı contaları sayesinde denize içi dolu halde düşmesi durumunda 4 saat su almama ve sızdırmama özelliğine sahiptir. Bu, konteynerin içindeki malların kuru kalmasını sağlar. Özel kapı contaları yıllarca kullanılmaya müsattir fakat 4 saat su almama özelliğini 2 yıldan sonra kaybetmeye başlar. Bu sebeple 2 yada 3 yılda bir kapı contalarını değiştirmeniz sizler açısından iyi olacaktır. Kapı contalarının temini ve değişimi hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

10ft Yük Konteyneri Satışı

New 10ft yük konteyneri satın almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ayrıca satın almak yerine yük konteyneri kiralamayıda düşünebilirsiniz. Kiralama hakkında daha fazla bilgi almak için kiralık yük konteyner sayfamızı inceleyiniz. Eğer aradığınız ürün 2. el 10ft yük konteyner ise bir çok liman ile anlaşmamız sayesinde sizlere istediğiniz adette ikinci el yük konteynerlerin satışını yapmaktayız.

NEW YÜK KONTEYNERLERİNDE TEK SEFERLİK KULLANIM TESTİ

Tüm sıfır yük konteynerleri ISO standartlarında üretildikten sonra 1 defa yük taşıma testine tabi tutulur. Üretilen sıfır yük konteynerleri üreticinin deposunda sevk edilecek ülkeye gidiş için sıraya girer ve içerisine yüklenecek ürünü bekler. Bu yük konteynerinin nakliye masrafını düşürmek için yapılan bir zorunluluktur. Eğer tek seferlik (NEW) taşıma testi yapılmadan ürün almak istiyorsanız, ürün fiyatına ilave nakliye fiyatıda eklenmektedir.

Genel Özellikler:
 • Tek seferlik kullanım testi yapılmıştır.
 • Zemini kontraplak (playwood) kaplamadır.
 • Çift kapılıdır.
 • ISO Standardındadır.
Genel Kullanım Alanları:
 • Tek seferlik yükleri taşıma
 • Önemli yük
 • Genel depolama
 • Mobilya depolama
 • Atık depolama
 • Kimyasal atık depolama
 • Motosiklet garajı
 • Güvenlik Kabini
 • WC, Duş kabini
 • Modifiye yapılarak farklı ihtiyaçlarda değerlendirme

 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Dış uzunluk 2991mm
Dış genişlik2438mm
Dış yükseklik2591mm
İç uzunluk2831mm
İç Genişlik2350mm
İç Yükseklik2390mm
Kapı genişliği2338mm
Kapı yüksekliği 2280mm
Kübik Hacim15.9m 3
Brüt ağırlık10160kg
Dara ağırlığı1200kg
Taşıma kapasitesi8960kg
ISO kodu12G1
Nakliye notuIILC5
İç sınıfGıda sınıfı

10ft YÜK KONTEYNER 3D TEKNİK İNCELEME VİDEOSU
Yük Konteyneri Modifiye
10ft yük konteyneri depolama ve yük taşıma amacıyla kullanımın yanında, güvenlik kabini, wc, duş kabini ve kimyasal atık depolama gibi farklı amaçlarlada kullanılmaktadır. Modifiye hakkında daha detaylı bilgi almak için yük konteyner modifiye sayfamızı inceleyiniz. Modifiyesi yapılan tüm yük konteynerleri, yalnızca sağlamlık ve dayanıklılığa sahip değil, aynı zamanda güvenlik de sağlayacak şekilde çelikten imal edilmiştir.

Yuvam Konteyner sıfır yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 10ft yük konteynerlerini genel depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer sıfır 10ft yük konteyneri sizin için bir çözüm değilse 2.el 10ft yük konteyner ürünümüzüde inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 20ft, 40ft, 45ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz.

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.