Sıfır 40ft Open Side Yük Konteyner

Sıfır 40ft open side yük konteyneri, çelikten imal edilmiş ve ahşap bir zemin, uzun kenarlarda ekstra kapılar, galvanizli kilitleme ekipmanları ve bir kilit kutusu (hırsızlık önleme) ile donatılmıştır. Büyük kenardan erişim kapıları, özellikle makine, kompresör ve jeneratörler gibi ekstra büyük parçaların depolanması ve taşınması için kullanılır. Konteyner kapıları veya bir yandan uzun sallanan kapılardan yüklenebilir. Ayrıca konteyner, boru, ahşap veya diğer inşaat malzemeleri gibi büyük hacimli yüklerin depolanması için uygundur. Sıfır 40ft open side yük konteynerleri, mükemmel kapasite, kolay, esnek erişim ve üstün güvenlik seviyesi sunar. Paletleri, büyük boyutlu nesneleri saklamanız veya çok kısa bir sürede çeşitli kitlere erişmeniz gerekebilecek acil müdahale durumları için idealdirler. 40lık open side yük konteynerleri uzun yandan komple açılan yan kapı seti ve kısa yandan açılan kapı seti ile donatılmıştır. Bu konfigürasyon, mallarınıza hızlı ve kolay bir şekilde erişebilmenizi sağlamak için, özellikle de malların büyük bir cirosuna sahipseniz ve bunları pahalı bir depo alanına ihtiyaç duymadan sık sık döndürmek istiyorsanız idealdir. Sunulan bazı aralıklar 2 adet yan kapı takımı ve bir de merkezi direk ile birlikte geliyor.

Tüm kaplarımız yapısal olarak sağlam olacak ve tamamı paslanmaz çelikten imal edilmiş (korten A sınıfı) çelikten imal edilmiştir. Paslanmış çelik üzerinde pas oluştuğunda, gözenekli değildir (pastan su geçirmez), yüzey pasının altındaki metal korunur, bu da bu kapların çok uzun süre dayanacağı anlamına gelir. Open side yük konteynerleri sıfır olarak kullanılmaya başlandığında ortalama 20 yıl ve üzeri kullanım ömrü sunmaktadır. 40ft open side bir kısa ve bir uzun tarafı açık yük konteynerleri, büyük bir alan ve ekstra erişim sağlar. Ekstra kapılar size eşyalarınıza erişmek veya yüklemek için daha fazla yol sunar. Standart çift kapılara sığmayabilecek büyük ve büyük boyutlu eşyaların saklanması veya nakliyesi için mükemmel çözümlerdir. Nakliye konteynerlerimiz son derece güvenilir ve çok dayanıklı. Yatırımınız, Konteyner Ticaretinden çok yönlü bir nakliye konteynerine yatırım yaptığınızda yıllarca karşılığını alacaktır.

40ft Yeni Open Side Yük Konteyneri Satışı

New 40ft openside yük konteyneri satın almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ayrıca satın almak yerine yük konteyneri kiralamayıda düşünebilirsiniz. Kiralama hakkında daha fazla bilgi almak için kiralık yük konteyner sayfamızı inceleyiniz. Eğer aradığınız ürün 2. el 40ft open side yük konteyner ise bir çok liman ile anlaşmamız sayesinde sizlere istediğiniz adette ikinci el yük konteynerlerin satışını yapmaktayız.

NEW YÜK KONTEYNERLERİNDE TEK SEFERLİK KULLANIM TESTİ

Tüm sıfır yük konteynerleri ISO standartlarında üretildikten sonra 1 defa yük taşıma testine tabi tutulur. Üretilen sıfır yük konteynerleri üreticinin deposunda sevk edilecek ülkeye gidiş için sıraya girer ve içerisine yüklenecek ürünü bekler. Bu yük konteynerinin nakliye masrafını düşürmek için yapılan bir zorunluluktur. Eğer tek seferlik (NEW) taşıma testi yapılmadan ürün almak istiyorsanız, ürün fiyatına ilave nakliye fiyatıda eklenmektedir.

Genel Özellikleri
  • Güvenli ve su geçirmez.
  • Bulunduğunuz yerde ek depolama imkanı sağlar.
  • Zemin seviyesine erişim imkanı sağlar.
  • ISO spesifikasyonlarına göre üretilmiştir.
  • Birer kısa ve uzun kenarı komple açılır kapılardan oluşur.

Kullanım Alanları
  • Biçimsiz yüklerin yüklenmesinde.
  • Parçalı sevkiyatta konteynerin her bölgesine ulaşılması gereken sevkiyatlarda.
  • Ön kapıdan yüklenmesi zor ürünlerde.
  • Modifiye yapılarak farklı alanlarda kullanılabilir.

Teknik Özellikleri
Dış boyutlar (Uzunluk / Genişlik / Yükseklik):
12192 x 2438 x 2896 mm

İç boyutlar (Uzunluk / Genişlik / Yükseklik):
12032 x 2350 x 2461 mm

Uç kapı açıklığı (Genişlik / Yükseklik)
2226 x 2348 mm

Yan kapı açıklığı (Genişlik / Yükseklik)
11836 x 2308 mm

Dara: 5920 kg'dan itibaren
Maksimum yük: 18.080 kg
Hacim: 67,72 m3

Yuvam Konteyner sıfır yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 40ft open side yük konteynerlerini genel depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer sıfır 40ft open side yük konteyneri sizin için bir çözüm değilse 2.el 40ft open side yük konteyner ürünümüzüde inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 40ft Open Top, 40ft Hard Top, 45ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz. 

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.