Sıfır 40ft Flat Rack Yük Konteyner

Sıfır 40ft flat rack katlanabilir düz konteyner, ahşap bir zemin ve katlanabilir uçlar ile sağlanır. Bu konteynerler esas olarak özel ve çok ağır kargoların taşınması için kullanılır. Yuvam Konteyner'in yük konteyneri piyasadaki en dayanıklı ürünü düz tabanlı flat rack yük konteynerleridir. İki sabit uç duvar güçlü korten çeliğinden ve ahşaptan zemin kaplamasından yapılmıştır. 40lık sabit uçlu yassı konteynerler, birkaç farklı eşya gönderiyorsanız ve çok sayıda sabit uçlu flat rack ihtiyacınız varsa uygun olan üst üste istiflenebilir. Flat rack yük konteynerleri tavan veya duvara sahip değildir ve eşyalarınız öğelere ve hava koşullarına maruz kalır, ancak nakliye sırasında eşyalarınızı güvende tutarlar.

40ft flat rack yük konteynerinden önce, büyük eşyaların gönderilmesi imkansızdı. Kolayca bir tekne veya araba yollayamazsınız veya endüstriyel malzemeler veya ağır makineler gibi. Birçok endüstrinin kolayca eşya gönderip taşımasına yol açtı. Aynı zamanda uluslararası hamleler yaptı ve bir tekne gibi ülkenin diğer tarafından büyük eşyaları satın aldı. Sabit uçlu düz raf nakliye ürünleri, yatlar, büyük metal parçaları, büyük boy kablolar ve madencilik malzemeleri gibi birçok büyük veya garip boyutta ürün gönderir. Bu sağlam nakliye konteynerleri üst üste istiflenebilir, bu nedenle aşırı yüksek eşyalar sevk etmiyorsanız, bir gemide veya kamyonda daha fazla eşya göndererek alanı azami düzeye çıkarır ancak sabit uçlu flat rack konteynerlerini istifleyebilirsiniz.

40ft Yeni Flat Rack Yük Konteyneri Satışı

New 40ft flat rack yük konteyneri satın almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ayrıca satın almak yerine yük konteyneri kiralamayıda düşünebilirsiniz. Kiralama hakkında daha fazla bilgi almak için kiralık yük konteyner sayfamızı inceleyiniz. Eğer aradığınız ürün 2. el 40ft flat rack yük konteyner ise bir çok liman ile anlaşmamız sayesinde sizlere istediğiniz adette ikinci el yük konteynerlerin satışını yapmaktayız.

NEW YÜK KONTEYNERLERİNDE TEK SEFERLİK KULLANIM TESTİ

Tüm sıfır yük konteynerleri ISO standartlarında üretildikten sonra 1 defa yük taşıma testine tabi tutulur. Üretilen sıfır yük konteynerleri üreticinin deposunda sevk edilecek ülkeye gidiş için sıraya girer ve içerisine yüklenecek ürünü bekler. Bu yük konteynerinin nakliye masrafını düşürmek için yapılan bir zorunluluktur. Eğer tek seferlik (NEW) taşıma testi yapılmadan ürün almak istiyorsanız, ürün fiyatına ilave nakliye fiyatıda eklenmektedir.

Genel Özellikleri
  • Standart dahili kilitleme sistemi kullanılarak istifleme, depolama ve nakliye için tam uyumlu.
  • 45 mm ağır iş zeminleri.
  • Korten çelik traversler ve uç duvarlar.
  • Katlanabilir uç duvarlar katlanır ve geri yükleme için idealdir.
  • 47 tona kadar yük taşıma kapasitesi.
  • Boş olarak taşınırken üst üste istiflenerek kargo maliyetini düşürür.

Kullanım Alanları
  • Ağır ürünlerin taşınması.
  • Büyük iş makinaları, traktör gibi araçların taşınması.
  • Biçimsiz ve büyük boyutta ürünlerin ve makinaların taşınması.
  • Çelik ruloları, büyük su ve doğalgaz boruları gibi ürünlerin taşınması.

Teknik Özellikleri
Dara ağırlığı Yük kapasitesi Kübaj İç uzunluk 
 5.000 kg 40.000 kg 62.2 m3 12.13 m
 11,025 lbs 88,200 lbs2,195,7 cu ft 39,8 ft 
 İç genişlikİç yükseklik
 2,40 m2.14 m 
 7,9 ft7 ft
Yuvam Konteyner sıfır yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 40ft flat rack yük konteynerlerini genel depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer sıfır 40ft flat rack yük konteyneri sizin için bir çözüm değilse 2.el 40ft flat rack yük konteyner ürünümüzüde inceleyebilirsiniz. Daha farklı ebatlarda yük konteyneri düşünüyorsanız 40ft Open Side, 40ft Hard Top, 45ft ebatlarınıda inceleyebilirsiniz. 

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.