2. El 40ft Flat Rack Yük Konteyner

2.el 40ft flat rack etrafı açık tip konteyner büyük boyutlu makina, araba, iş makinası, metal ruloları vb. her türlü amaç için kullanılabilecek en büyük boyutta ağır yük taşıma konteynerdir. Projeniz için ekonomik ama kaliteli bir düz flat rack konteyner mi arıyorsunuz? Yuvam Konteyner, sizin için mevcut olan çeşitli ikinci el 40lık düz raflı katlanabilir (flat rack) yük konteyneri temin etmektedir. Güçlü korten çelikten yapılmış ve kırılmaz bir tabana sahip olacak şekilde tasarlanmış bu flat rack yük konteynerleri ömür boyu dayanacak şekilde üretilmiştir. Ek olarak iki ucunda yer alan kapanabilir kapakları ile iki uzunluk arasında daha büyük kargo gönderiminde büyük avantajlar sağlar. 40ft (12 metre)'den daha da uzun olan ürünler içinde uç kapakları kapanır ve size uzunlamasına ek alan sağlar.

GENEL KULLANIM ALANLARI

 • Ağır yükleri taşımak.
 • Kapalı konteynerlere sığmayan biçimsiz yükleri taşımak.
 • Tır, kamyon, traktör, taksi gibi arabaları taşımak.
 • Tekne, yat gibi deniz araçlarının taşınması.
 • Çelik kablo, sac gibi büyük ve ağır malzemeleri taşımak.
 • Tomruk, ağaç gibi ağır, geniş ve uzun gövdeki ürünleri taşımak.
 • Özel makineleri taşımak.
 • Aklınıza gelebilecek benzeri tüm ağır ve büyük ürünleri taşımak.
İkinci el 40ft flat rack konteynerleri , katlanabilir duvarlara sahip ağır hizmet nakliye konteynerleridir. Sıradan bir yük konteynerine sığmayacak ağır veya çok boyutlu ürünler için tasarlanmıştır, böylece yine de tırdan, gemiye veya trene kolayca ve hızlı bir şekilde taşınabilirler.

2. El 40ft Flat Rack Konteyner İle Köprü İnşaa Edebilirsiniz

Düz bir yapıya sahip olan 40ft flat rack yük konteyneri sadece yük taşıma amaçlı olarak kullanmak dışında farklı amaçlar içinde kullanım imkanına sahiptir. Yenilikçi bir tasarıma sahip köprü yapımında kullanmak istediğinizde 12 metre uzunluğu ve 50 ton yük taşıma kapasite, korten çelik yapısı sayesinde uzun ömürlü olması ile köprü olarak bile kulanabilirsiniz. 12 metreden kısa bir dere kenarında betondan bir köprü inşaa etmek yerine flat rack konteyner ile sağlam bir köprü sahibi olacaksınız. 240 cm genişliğe sahip flat rack konteynerler orta boyutlara sahip tüm araçların geçmesi için ideal boyuttadır. Daha büyük araç geçişleri için 2 adet yan yana ilave ederekte tüm araç geçişlerine ugun genişlik olan 480 cm (4,8 metre) ebatına sahip olursunuz.

GENEL ÖZELLİKLERİ:

 • 2. eldir ve temiz durumdadırlar
 • ISO Standardındadır.
 • İki tarafında açılıp katlanabilen 2 adet kapağı mevcuttur.
 • Kapakları düzgün çalışır durumdadırlar.
 • Şasesinde yırtığı yoktur.
 • İç zemini sağlam durumdadır.
 • 50 Ton ortalama yük taşıma kapasitesine sahiptir.
Orijinal kapısı kapatmak için kauçuk kapı contaları avantajına sahiptir. 2. el yük konteynerlerimiz 10-20 yıl arası aktif nakliye  taşımacılığında kullanılmış durumdadırlar. Dış tasarımında bazı farklılıklar gösterir. Bunlar renk farklılıkları, üzerindeki yazı ve logolar gibi farklılıklardan bazılarıdır. Tüm yük konteyner ürünlerimiz minimum kusurlu ürünlerdir, yani rüzgar ve su sızdırmazlığı ve depolama kullanımı için idealdir. Kamyon, vinç, tır, demiryolu, gemi gibi bir çok unsur ile taşınmaya müsaittir.

Sıfır konteynerler kullanılmışlara göre çok değerlidir. Bu sebeple 40ft flat rack 2. el yük konteynerleri fiyat bakımından sizler için oldukça avantajlı olacaktır. 2. el 40 ft yük konteyneri satın almak veya yük konteyneri kiralamak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

20ft ve 40ft Flat Rack Teknik Özellikleri

Genel Yapı: -  Korozyona dayanıklı korten çelik yapı. 
Zeminler: -  Ahşap kontrplak.
Not: Ölçümler değişebilir ve bu nedenle aşağıdaki bilgiler sadece bir rehber olarak kullanılmalıdır.

20 'Standart40 'Standart
Dış uzunluk
6058 mm
12192 mm
Güverte Uzunluğu
5850 mm
11984 mm
Dış genişlik
2438 mm
2438 mm
Dış yükseklik
2591 mm
2591 mm
Güverte Yüksekliği
370 mm
647 mm
Yandan Erişim
5612 mm
11684 mm
Maksimum brüt ağırlık
34.000 kg
50.000 kg
Dara ağırlığı
2740 kg
5000 kg

Kolayca Taşınır ve İstiflenebilir

40 ft flat rack yük konteynerlerinin iki başta yer alan kapakları kapanabilir özelliğe sahiptir. Kapaklar açıkken ki genel yüksekliği 259 cm'dir, fakat kapakları kapandığındaki kalan güverte yüksekliği 65 cm'dir. Boş haliyle flat rack yük konteyner sevk etmek istediğinizde yasal taşıma yükseklik şartlarını ihlal etmeden 4 adet 40ft flat rack yük konteynerini üst üste koyarak aynı anda taşıyabilmektesiniz. Deponuzde istiflemek istediğiniz de ise yine aynı özelliği sayesinde fazla yer kaplamadan 10 adet 40ft flat rack yük konteynerini üst üste istifleyebilirsiniz. Her biri yaklaşık 5 ton ağırlığa sahiptir.

Bu standart 'konteyner' tanımını karşılamayabilirken, yassı raflar gerçekten bir nakliye konteyneri olarak kabul edilir ve bunu ispatlamak için bir ISO standardı vardır. Duvarları veya çatıları bulunmasalar da, ağır hizmet tipi deniz standardı Corten çelikten imal edilmişlerdir ve kamyondan limana gemi veya trene verimli bir şekilde aktarılmalarını sağlayan standart boyutlarda ve donatılara sahiptir. Ayrıca normal bir konteyner gibi istiflenmelerini sağlayan köşe bağlantı parçalarına sahiptir.


Yük Konteyner Boya Yenileme Hizmeti

Yük konteynerler dünyanın her yerine sürekli seyehat halinde olan ürün taşıma kaplarıdır. Bu kaplar çelikten imal edilmektedir. Dünyayı dolaşırken sürekli darbe almalarının yanı sıra hava ve su erezyonuna da maruz kalmaktadırlar. Bu deformasyonlar yük konteynerlerinde en çok boya dökülmesine sebep olmaktadır. Boyası dökülen konteynerler ise kolayca paslanmakta ve yük konteynerinizin ömrü hızla yok olmaktadır. Bu sebeple sürekli konteynerinizin boyasını yenileterek kullanım ömrünü oldukça artırabilirsiniz.

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.