2. El 20ft Reefer (Klimali) Yük Konteyner

2.el 20ft reefer klimalı yük konteyner her türlü amaç için kullanılabilecek ideal boyuta sahip gıda, ilaç gibi bozulma riski olan ürünlerinizi taşıyabileceğiniz soğutuculu konteynerdir. İkinci el 20 ft'lik bir reefer konteyneri, ihracat, mobil veya statik depolama için tüm işlerinizde kullanılabilmektesiniz. 20ft reefer konteyner genellikle depolarımızda çeşitli tiplerde makinelerle birlikte kullanılabilir.

Müşterilerimiz 2.el soğutuculu konteynerlerimizi depolarımızdan farklı şekillerde alabilirler. Müşteriler konteynerlerini kamyon, tır yada vinç ile almayı seçebilirler. 20ft soğutuculu reefer konteynerler uluslararası nakliye ağında kamyon, gemi veya trenle taşınmaya uygun ölçülerde ve yetkidedir. Tedarikçilerle uzun süreli bir ilişki nedeniyle, mükemmel hizmet ve en önemlisi rekabetçi bir fiyat sunabiliyoruz.

Ürünlerimiz, hizmetlerimiz veya şirketimiz hakkında herhangi bir sorunuz olursa, lütfen iletişim formumuzu doldurun veya satış ekibimizle iletişime geçin.

2. el yük konteynerlerimiz 10-20 yıl arası aktif nakliye taşımacılığında kullanılmış durumdadırlar. Dış tasarımında bazı farklılıklar gösterir. Bunlar renk farklılıkları, üzerindeki yazı ve logolar gibi farklılıklardan bazılarıdır. Tüm yük konteyner ürünlerimiz minimum kusurlu ürünlerdir, yani rüzgar ve su sızdırmazlığı ve depolama kullanımı için idealdir.

Sıfır konteynerler kullanılmışlara göre çok değerlidir. Bu sebeple 20ft reefer 2. el yük konteynerleri fiyat bakımından sizler için oldukça avantajlı olacaktır. 2. el 20 ft yük konteyneri satın almak veya yük konteyneri kiralamak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

GENEL ÖZELLİKLERİ:
  • 2. eldir ve temiz durumdadırlar
  • ISO Standardındadır.
  • Tek tarafında ikili kapısı mevcuttur.
  • Kapıları düzgün çalışır durumdadırlar.
  • Şasesinde yırtığı yoktur.
  • İç zemini sağlam durumdadır.
  • 30 Ton yük taşıma kapasitesine sahiptir.
  • Kliması bakımlı ve çalışır durumdadır.
Teknik Özellikleri
Dış boyutlarİç boyutlarkapı aralığıMakine özellikleri
uzunluk6058 mmuzunluk5451 mmGenişlik2286Makine tipiTaşıyıcı ve Isıtıcı
Genişlik2438 mmGenişlik2290 mmYükseklik2260Birim durumuPTI OK / Fişe hazır
Yükseklik2591 mmYükseklik2291 mmSıcaklık. menzil- 25c / + 25c
Zemin yüzey12,1 m²Güç380V, 32 amp, 50 / 60Hz
Kapasite28,3 m³Yuvam Konteyner 2.el yük konteyneri satışında Türkiye'nin en büyük yük konteyner stokları ve çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. 20 ft yük konteynerlerini depolama yapmak amacıyla, yük taşımak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.