10 Aralık 2018 Pazartesi

Flat Rack Denizcilik Konteynerleri

Yuvam Konteyner geniş anlaşmaları sayesinde Flat Rack (Düz Raf Tipi) yük konteynerleri stoklarına sahiptir.

Flat Rack yük konteynerlerinin tavanı ve yan duvarları yoktur ve bazılarında hiç iç duvar yoktur. Aşırı yüksek yükleme kapasitesine sahip sadece bir taban yapısından oluşurlar. Bu yapısı, ağır ağırlıkların nispeten küçük bir alanda taşınmasını mümkün kılar. Çok ağır veya tek boyutlu ekipmanların depolanması ve taşınması için mükemmeldir.

Yuvam Konteyner, çok yüksek yük derecelerine sahip Flat Racks yük konteynerini imal edip satmaktadır, ayrıca kiralama hizmeti de vermektedir. Katlanabilir uçları, sabit uçları ve uçları olmayan bir dizi flat rack konteyner modeli mevcuttur. Müşteriler, istiflenebilir düz raf konteynerlerini veya ahşap ve çelik zeminlere sahip modelleri satın alabilirler.

Flat Rack Yük Konteynerleri Genellikle Aşağıda Biçimlerde Tercih Edilir


  • Ağır yükler
  • Garip boyutlu veya şekilli yükler
  • Makine taşımasında
  • Köprülü yüklerde

Flat Rack konteynerler, düz raflı konteynerlere benzer, ancak yan duvarlara sahip değildir. Desteğe ihtiyaç duyan eşyaların taşınmasında çok yararlı olabilirler, ancak elemanlara açıkken zarar görmeyeceklerdir. Kargo rayları için bağlama halkaları iç raylar boyunca monte edilir.


Sipariş ve Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçiniz

Sıfır ve 2. el flat rack siparişlerinde bizimle iletişime geçiniz. Müşteri danışma hattımız olan 0262 751 44 70 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz veya 0545 929 02 21 nolu Whatsapp hattımız ile online yazışarak sorabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için eposta gönderiniz: info@yuvamkonteyner.com.tr

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.