40Ft Yük Konteyner40 FT konteyner ideal ölçüleriyle standart bir taşıma unsuru olarak karşımıza çıkmaktadır. Taşımacılık sektöründe en çok tercih edilen konteyner ebatından biri olarak karşımıza çıkıyor. Kara taşıtları, kamyonlar ve tır taşımacılığında sıklıkla kullanılmaya alışkın olan bir sistem, gemi transit taşımacılığında da oldukça ideal bir yap oluşturmakta. Standart ölçüleri ile birlikte, kullanılan sertleştirilmiş alüminyum ve titanyum, çelik malzeme ile gerçekten önemli bir bütünlük oluşturuyor.

2.438 m genişlik ve 2.896 m yükseklik, standartları zorlayan bir ölçü olarak görülüyor. 40 FT konteyner için en dikkat çekici ölçü ise 12.192 m uzunluk olarak kendini gösteriyor. 27 ton yük taşıma kapasitesi, bu sistemin özelliğini daha net gösteriyor. Hafif çelik kullanımıyla birlikte darası en asgariye indirilen bu muazzam malzeme, çok daha fazla tonaj taşıma kapasitesine sahip. Tüm dünya genelindeki standart ölçüler, elbette ki taşınacak ürünler adına bir ön plan yapmayı mümkün hale getiriyor. İç hacmine uygun eşya kapasitesi ile kendini gösteren 40 FT konteyner, her geçen gün daha fazla ürün taşıyacak şekilde modifiye edilmeye devam ediyor. Sürekli gelişim çalışmalarıyla teknolojinin desteği nakliye sektörüne gerçekten önemli derecede katkı sağlıyor. Aslında taşımacılık unsuru olarak kullanılan 40 FT konteyner, bu gelişimin en önemli göstergelerinden biri. Ürün ve hizmet konusunda garantili sistemi sağlayacak firmalar, evvela kendi sistemi güvenmeli. Yaptığı modernizasyon çalışmaları ile araçlarını baştan sona yenileyen lojistik firmaları, teknolojisine güveniyor ve taşımacılıkta güven veriyor. Üretimi gerçekleşen pek çok ürünün hem yurtiçi hem de uluslararası piyasaya ulaşması çok önemli.
Yükleme ve boşaltma konusunda sağladığı kolaylıklarla beraber, deniz taşımacılığında gerçekten ideal sistemler çok daha olumlu sonuç veriyor. Üst üste korunduğu halde mukavemeti sayesinde dayanıklılığını sergileyen 40 FT konteyner, düzenli iç hacmi kullanımıyla da ürünlere güven veren bir sistem olarak kendini tanıtıyor. Ülkemizde transit taşımacılığa verilen önem günden güne artıyor. Özellikle 40 FT konteyner yapımında kullanılan dayanıklı kaliteli ve sağlam malzemelerin, aynı zamanda çok ağırlık oluşturmaması da önemli bir avantaj. Tonaj olarak oldukça önemli avantajı beraberinde getiren bu seçenek, taşımacılığın en güvenilir unsurlarından biri.

40 Ft Yük Konteyneri Satın Alma veya Kiralama

Yuvam Konteyner zengin 40 FT yük konteyneri stoğu ile sizlere sıfır ve ikinci el satın alma ihtiyaçlarınızda kolaylıklar sunuyor. İster satın alın, ister kiralayın. Daha fazla bilgi ve sipariş için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

GSM & Whatsapp: 0545 929 02 21
Telefon: 0262 751 44 70
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.