20Ft Yük Konteyner

20 FT konteyner ideal ölçüleriyle standart bir taşıma unsuru olarak karşımıza çıkmaktadır. Taşımacılık sektöründe en çok tercih edilen konteyner ebatından biri olarak karşımıza çıkıyor. Kara taşıtları, kamyonlar ve tır taşımacılığında sıklıkla kullanılmaya alışkın olan bir sistem, gemi transit taşımacılığında da oldukça ideal bir yap oluşturmakta. Standart ölçüleri ile birlikte, kullanılan sertleştirilmiş alüminyum ve titanyum, çelik malzeme ile gerçekten önemli bir bütünlük oluşturuyor.

20 FT konteyner, 6.058 m uzunluk ölçüsü ile standart bir yapı oluşturmakta. 2.438 m genişlik, yine standartlara uygun olan ideal ölçü.  2.591m yükseklik ölçüsü 20 FT konteyner adına tüm dünyada geçerli olan bir rakam birimi. 33 metreküp hacim ve maksimum 24 ton sınırı, aslında tüm ülkeler için geçerli olan bir birim. Pek çok fabrikanın üretim konusundaki çalışmaları, iyi bir taşımacılıkla desteklenmeli. Ticaret ve pazarlama konusunda ürünün sapasağlam müşteriye ulaştırılması, gerçekten çok önemli konular arasında yer alıyor. İdeal kaliteli ve kullanıma uygun yapısıyla birlikte, 20 FT konteyner pek çok yönden aranan bir sistem olduğunu kanıtlamış durumda.
Yükleme ve boşaltma konusunda sağladığı kolaylıklarla beraber, deniz taşımacılığında gerçekten ideal sistemler çok daha olumlu sonuç veriyor. Üst üste korunduğu halde mukavemeti sayesinde dayanıklılığını sergileyen 20 FT konteyner, düzenli iç hacmi kullanımıyla da ürünlere güven veren bir sistem olarak kendini tanıtıyor. Ülkemizde transit taşımacılığa verilen önem günden güne artıyor. Özellikle 20 FT konteyner yapımında kullanılan dayanıklı kaliteli ve sağlam malzemelerin, aynı zamanda çok ağırlık oluşturmaması da önemli bir avantaj. Tonaj olarak oldukça önemli avantajı beraberinde getiren bu seçenek, taşımacılığın en güvenilir unsurlarından biri.

20 Ft Yük Konteyneri Satın Alma veya Kiralama

Yuvam Konteyner zengin 20 FT yük konteyneri stoğu ile sizlere sıfır ve ikinci el satın alma ihtiyaçlarınızda kolaylıklar sunuyor. İster satın alın, ister kiralayın. Daha fazla bilgi ve sipariş için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

GSM & Whatsapp: 0545 929 02 21
Telefon: 0262 751 44 70
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

SIFIR VE 2.EL YÜK KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!

SATIN ALDIĞINI KONTEYNERİ ALMAYA GİDERKEN: Konteynerler liman sahasına girmeden önce ; Liman Gemi ve Sefer bilgilerini önceden paylaşmanız konteynerlerin çıkış işlemlerinde formlarını tescil ile kapatabilmemiz için zorunludur. Bu değişiklik kapsamında yurt dışı edilecek konteynerlerin ; Liman Gemi ve Sefer bilgileri önceden bilgi verilmediği taktirde oluşacak cezai tutar tarafınıza rücu edilecektir.

SATIN ALACAĞINIZ SIFIR VE 2. EL ÜRÜNLERİMİZİN GENEL DURUMU: Sıfır ve 2.el yük konteynerlerimiz büyük oranda liman depolarımızda olup, teslimatımız depolarımızdandır. Sıfır konteynerlerimiz ABD ve Çin menşelidir. Sıfır yük konteyner ürünler üretici adresinden depolarımıza gelirken 1 defa kullanım testine tabi tutularak gelmektedirler. 2.el yük konteyner ürünlerimizin kapıları düzgün çalışmaktadır, duvarlarında yırtık yoktur. 2.el ürünlerimizin duvarlarında lokal boya farklılıkları ve ufak ezik ve küçük delikler kullanılmış ürünler oldukları için doğal olarak mevcuttur.